2733
2739

چه بد .کاش باهاشون مهربون بود 

من خیلی کارگر لازم دارم ولی دلم نمیاد به کسی به خاطر پول امر کنم 

جاریم کارگر گرفته بود همه مون خیلی بهش احترام میزاشتیم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
خوب شما حرص نخور اون پولداره ميگيره ...من كه دختر دايشم انقدر حرص نخوردم واله 

نه عزیزم حرص نمیخورم .من به شوخی یه حرفی زدم دوستمون اومده میگه خدمتکارو همه دارن

چون می گذرد غمی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی تازه به دوران رسیده ها با زیر دستاشون بدرفتاری میکنن😜

اینم یه جمله پند آموز بود😁

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728

خودتم خیلی خوب حرف نمیزنی ها ! لحنت انگار طلبکارانه ست

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
ببخشید ولی تازه به دوران رسیده ها با زیر دستاشون بدرفتاری میکنن😜 اینم یه جمله پند آموز بود😁

نميدونم شايد البته اينا كلا پولدار بودن حالا  هم كه ازدواج كرده با به نَفَر خيليييي پولدار 

2740

بی شخصیته 

اونم بنده خداست 

مطمعا باش دو دفعه بی ادبی کنه دیگه نمیاد 

قدیم نیست که اینطوری رفتار میکنه الان همه. دنبال کارگر خوب میگردن و پول خوبی هم باید بدن 

اگر قرار باشه طرف تحقیر بشه دیگه نمیاد میره جای دیگه 

جو گرفته دختر عمت رو 

اره خيلي اينجوري فك ميكنه 

خوشگل هم هست؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ولی من به این نتیجه رسیدم با خدمتکار نباید خودمونی بشی سر پسرم که دنیا اومده بود یه خانمی میومد کمکم می کرد من زیاد خودمونی نمی شدم ولی همسرم یکسره یا باهاش حرف میزد یا هی جلوش غذا می زاشت می گفت نمی خواد زیاد کار کنی آخرم  طلاهام گم شده همسرم نذاشت من بهش چیزی بگم می گفت گناه داره دلش می شکنه

ولی غیر اون هیچ کس خونه من اون مدت نیومد 

من نظرم اینه  نباید صمیمی شد ولی بی احترامی حقش تیست

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!