2733
2739

طبیعیه

همراه اولی ها....بشتابید.....اینترنت رایگان                      لطفا اینترنت گرفتین برای امواتم فاتحه بخونین.                                                                                  ین لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...http://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=MNm2z8rG

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم الان پسرم ۱۵ ماهه هست خیلی نامنظمه. همش استرس بارداری دارم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

وای منم این مشکلو دارم دقیقا تا یک سالگی دخترم مشکل خاصی نداشتم اپا ازون ب بعد تا الان پریودم قاطی شده و خونریزی های وحشتناک دکتر گفت شیر دادنتو کم کن دخترمنم وابسته اس به شیر

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
2738