2737
2734

فقط یادمه خیلی استراحت میکردم و کارای سنگین نمیکردم از چارپایه بالا نمیرفتم

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
فقط یادمه خیلی استراحت میکردم و کارای سنگین نمیکردم از چارپایه بالا نمیرفتم

مرسی که اومدی...من فقط استرس خارج رحمی و تشکیل نشدن قلب رو دارم الان ۵ هفته رو ۳ روزمه ۱۰ روز دیگه نوبت سونو دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی که اومدی...من فقط استرس خارج رحمی و تشکیل نشدن قلب رو دارم الان ۵ هفته رو ۳ روزمه ۱۰ روز ...

عزیزم منم دقیقا 5 هفته و 3 روزمه عزیزم. منم خیلی استرس دارم. من دکترم فردا گفته برم سونو که ببینه ساک هست کیسه زرده هست یا نه. منم یه بارداری پوچ و یه بارداری شیمیایی داشتم

2728
عزیزم منم دقیقا 5 هفته و 3 روزمه عزیزم. منم خیلی استرس دارم. من دکترم فردا گفته برم سونو که ببینه سا ...

ان شاالله که این دفعه دیگه مشکلی واست پیش نیاد..میشه بگی چه علائمی داشتی؟

دکتر من واسه ۳ دی گفته برم سونو نمیدونم چرا دیر...بهم ۱۵ اا شیافم داده

ان شاالله که این دفعه دیگه مشکلی واست پیش نیاد..میشه بگی چه علائمی داشتی؟ دکتر من واسه ۳ دی گفته بر ...

من چند روز پهلو درد و کمر درد داشتم . بعدش خوب شد الان بعضی وقتها حالت تهوع دارم و بعضی وقت ها هم زیر دلم درد میگیره. نه گلم دیر نیست به من زود گفت بیا چون سابقه سقط دارم میخواد ببینه چیزی هست یا نه پرستش همون موقع هست که بهت گفته بری سونو

مرسی که اومدی...من فقط استرس خارج رحمی و تشکیل ...

نه بابا اصلا نگران نباش انشاالله که چیزی نیس امیدت بخداباشه

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738