2737
2739

واقعا نیاز به یک جوابی دارم که مادرم نتونه ازش فرار کنه...

سه تا داماد داره که همسر من الحق و والانصاف فهمیده ترین و باگذشت ترینشون هست، نه که چون همسرمه میگم که اگر نگم مدیونش خواهم بود

مادرم کمی دو رو هست و این کار رو خراب میکنه

دو سه باری اومده از همسر من به خاطر کاری که براشون کرده( در حد سفر بردن و احترام و پشتیبانی ای که حتی برادرام اصلا اهلش نیستن) گفته دامادای من خوبن من که ازشون راضیم .

یعنی ۱ اونا رو با ۱۰۰ این یکی میکنه. نمیدونم دفعه بعد چی بگم که دیگه این حرفو نزنه

انگار می‌خواد بقیه رو هم مثل این نشون بده که یعنی همه به ما اینقدر احترام میذارن ، یعنی در واقع کم گذاشتن و کم اهمیتی بقیه به چشم نیاد

این کارو نکنه چی کنه پس؟؟ 

داره به این فکر میکنه که نکنه تعریف شوهر شما رو بیشتر بده بعد همسر بقیه ی دختراش تو خونه دختراشو بابت این موضوع اذیت کنن

مطمئن باش همینه 

تو دلش خودش میدونه کی خوبه کی بده 

به بعضیام باس گفت : خز شدی.... از بس همه داشتنت😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تو توقع داری ماد ت شوهر تورو بکوبه تو سر اونیکی دامادش؟ یا من درست متوجه نشدم؟ 

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)
2731

اینجوری نمیشه راحت قضاوت کرد

شاید بنده خدا نمیخواد با تفاوت باعث کینه و حسد بین باجناق ها بشه

همسر شماهم مطمئنا برای اینکه اونا نظرشون فرق کنه کاری نمیکنه 

بهتر از خودشون بپرسید که دچار سوتفاهم نشید

ببینید علتش چیه

ینی چی که مادرتون دو رو یه مادر همه ی بچه هاش رو به یک چشم میبینه و اگر بخواد دائم از همسر شما تعریف کنه ممکنه بقیه دامادها ناراحت بشن و دلخوری پیش بیاد اینجوری هیچکس ناراحت نمیشه

😍
2740

هرگز منشین متر بزن خوبی خود را

اندازه خوبی به ندانستن آن است

شاید اونقدر که کارهای شوهرت به چشم تو بزرگ و خوب میاد از دید بقیه عادی و معمولی باشه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

انتظارتون زیاد هست 

شما فقط از یک وجه نگاه میکنید مادرشما هزار چیز رو پایین و بالا میکنه

بهتر حرفاشون رو گوش بدید

ایشون تجربه دارن و سن و سالی ازشون گذشته و حتما برای جلوگیری از حسد و کینه دارم اینکار رو میکنن

واسش توضیح بده ک فلانی فلان کارو کرده بقیه کردن مگه برات؟یادش بیار کارای همسرتو

این ساده ترین کاره، ولی بدتر میکنه و بابامو پر میکنه که فلانی ببین چه حرفی میزنه و چه توقعی داره. داره منت میذاره سرمون 

نه عزیزم، اینی که میگم حتی در حضور خودمون صرفا 

آها

اتفاقا مادر بزرگ  منم همینطورین

توی جمع کاملا خصوصی هم که باشیم خوبی بقیه رو میگه ی جور که انگار نه انگار بابای من از همه بیشتر کاراشو کرده 

بهترین راه اینه لطفی در حقشون نکنید 

بعضی انسانها با این مدل رفتارها میخوان کاری که براشون انجام دادید رو بی منت کنن

به بعضیام باس گفت : خز شدی.... از بس همه داشتنت😏
2706