2737
2734

سلام من دوهفته ي پيش پريوديم تموم شد وحدود ٥روز بعد دوباره افتادم به لكه بيني وخونريزي،رفتم دكتر برام سونو نوشت توي سونوم زده ضخامت آندومتر١٢ميباشد و مقدار جزئي مايع آزاد در كلدوساك خلفي مشاهده شد كه دكتر سونو گفت ضخامت آندومتر بالاست حالا فردا بايد ببرم دكتر نشون بدم به نظرتون خطرناكه؟علتش چيه؟ استرس دارم الآن

اللهم صَل علي محمد وآل محمد

دیواره که ضخیم بشه ریزش میکنه و خونریزی و لکه بینی بی قاعده پیدا میکنین.چیز مهمی نیست بیشتر بخاطر عدم تعادل هورمونیه و با دارو رفع میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیواره که ضخیم بشه ریزش میکنه و خونریزی و لکه بینی بی قاعده پیدا میکنین.چیز مهمی نیست بیشتر بخاطر عد ...

خطر نداره؟مثلا علائم يه بيماريه جديتر نيست؟

من وقتی باردا  اندومترم 11بود که تو سونو نشون داده بود هنوز نین تشکیل نشده بود .و اینکه بعضی مو ...

آخه باردار نيستم ولكه بيني دارم همچنان

نه فکرای بد نکن.خیلی از خانما به لکه بینی میفتن و رفع میشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

منم یکبار اندومترم شده بود 12.5 دکتر گفت مهم نیست 

برو دکتر از بلاتکلیفی نجات پیدا میکنی

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
منم یکبار اندومترم شده بود 12.5 دکتر گفت مهم نیست  برو دکتر از بلاتکلیفی نجات پیدا میکنی

دكتر كه فردا بايد برم سونو رو نشون بدم ولي الآن توي اينترنت يه سري مطلب خوندم استرس گرفتم

دكتر كه فردا بايد برم سونو رو نشون بدم ولي الآن توي اينترنت يه سري مطلب خوندم استرس گرفتم

نه عزیزم مهم نیست منم بیشتر از تو بود تازه من وسواس بیماری دارم 

اصلا تو نت نرو من بدبخت شدم 

لكه بيني هم داشتي؟

یادم نیست حتما داشتم اخه من 12 ماه سال 8 ماهشو لکه داشتم بعد از زایمان فعلا که خدا را شکر یکساله پریودم نشدم 

منم متأسفانه وسواس بيماري دارم

اصلا نرو تو نت من برا اولین بار که چکاب کلی دادم نرفتم تو نت سرچ کنم مستقیم جواب ازمایشامو بردم دکتر

2706