2733
2734
عنوان

از خونه زدم بیرون دارم میرم از این خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 72272 بازدید | 543 پست
خونوادم عوض نمیشن دیگه نمیتونم صبر کنم 

عوض میشن 

بعد اینکه امدن و پیدات کردن حالا با هر راهی حسابی عوض میشن و این کارت تا همیشه تو ذهنشون میمونه شاید برای تو کار خاصی نباشی ولی برای اونا یه ننگ بزرگه ک دخترشون فراری بوده 

شرایط رو برات از قبل سخت تر میکنن و اعتمادشون نسبت بهت از دست میره 

همش میخوان چکت کنن ومطمئن باش شرایط برات بدتر و سخت تر از قبل میشه

ترکوندنمبی وجدانا                                            به هر فصلی غمی،هر صفحه ای انبوهِ اندوهی،وطن جان!خسته ام،پایان خوب داستانت کو؟😔
ببین از فردا که برف وبارون شروع بشه بدو بدو میری خونه

شروع شه من نمیرم با پایه خودم

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیزارن درس بخونی؟

نمیزارن برم دانشگاه شهر دیگه بمونم راحت شم از اینا

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔
2728

مدرسه تون مشاور داره؟

برنامه‌ات بعداز یهروز بیمارستان بودن چیه؟

مرحله بعدی جلب توجه میدونی چیه؟ یه پسر بیکارتراز خودت پیدا کنی که قربون صدقه ات بره و بهت توجه کنه و سرتو شیره بماله

هر کی کمبود محبت و توجه داشت فرار میکنه تو کوچه خیابون؟؟؟دلیلت خیلییییییی مسخرس..با اون نامه ای که ن ...

من اگه از خونه زدم بیرون دلیل داشت شما هرچقدر مسخره حساب کنی شرایط منو نمیدونی ک داری حرف میزنی ک حتی نمیخوام یاداوری شه بهم ک بخوام بهتون توضیح بدم

2738

واقعا بچه ای...

بعد من نفهمیدم تو نامه نویشتس میرم خونه دوستم...بعد همونجادمادرت جواب داده رسیدی زنگ بزن گوشی رو به دوستت؟؟؟

دوتا زیر گوشت بخابونن و هودشون ببرن بیارنت حالت میاد سرجاش

تا عمر داری هم میزنن تو سرت اونموقع هم به توجه‌ی که میگی میرسی

تو وقت پستونکته بخدا

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
هر کی کمبود محبت و توجه داشت فرار میکنه تو کوچه خیابون؟؟؟دلیلت خیلییییییی مسخرس..با اون نامه ای که ن ...

من اون چیزی ک شما فکر میکنی نیستم

نمیزارن برم دانشگاه شهر دیگه بمونم راحت شم از اینا

تو که دختر خوبی بودی چت شده آخه تو همیسه ازکارای خواهرت مینالیدی حالا چون به خواهرت بیشتر توجه دارن قهرکردی زدی بیرون این راه حلش نیست دختر خوب هنوز سنی هم نداری 

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
😔😔😔😔😔😔خیلی کارت بچگانست.حرفاتوبه خدابزن

خدا منو فراموش کرده

2706