2733
2734

راه میره نمیتونم بخوابم فک کردم از شلوارمه عوض هم کردم فرق نکرد حس میکنم یچیزی راه میره بعد میخارونم چیه؟

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم هي فكر ميكردم رو پاهام مورچه راه ميره ولي نبود اونروز دارو گياهي ميگفت براي تيروييد اين حالت پيش ...

واقعا یعنی من تیرویید دارم

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱

عزیز م شاید از کم خونی باشه  اینجور میشه چون مامانم اینجوری بود از بدنش مورچه میرفت بالا رفت دکتر گفت کم خونی 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740

عزیزم شما باید به کلینیک الرژی مراجعه کنین احتمال زیاد حساسیت غذایی یا پوستی دارید 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
منم هي فكر ميكردم رو پاهام مورچه راه ميره ولي نبود اونروز دارو گياهي ميگفت براي تيروييد اين حالت پيش ...

عزیزم خوب شدی منم دارم داغون میشم

ترو خدا کدوم دکتر رفتی من پیش ۵تا دکتر رفتم 

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.