2733
2739
عنوان

چطوری از شوهراتون پول میگیرید ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69729 بازدید | 216 پست
من که ار خونواده شوهرم مخصوصا مادر شوهرم راضی نیستم که بیخودی همچین دردسرس برام درست کردن
وگرنه چرا باید شوهرم همچین رفتاری داشته باشه
خدا خودش چاره اونا روبکنه
من 3 ساله سر کار نمیرم....

تا قبلش شوشو خیال میکرد من 150 تومن میگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!! حقوقم 650 تومن بود با کلیییییییییییی مزایا:))))))))))

ولی پول توجیبیمو میگرفتم از اول چون خرج زندگی با مرده!!!!

الان سر کار نمیرم ولی پول بهم بده بازم به هر نحوی شده بیشتر ازش میگیرم.... اصلا باید باید از مرد پول گرفت.... بوخودا:))))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا باید با خودم کار کنم
ارتمیس جون واقعا برام سخته از اینی که هستم بخوام تغییر شخصیت بدم
ولب از دیروز تا حالا با خرص دارم فکر می کنم این پولمو اول یه جوری ازش در بیارم بعد برم سراغ ماهیانه
بی خود کرده پول منو تو نداریم (خیلی هم داریم )
از بس گفتم خونه نداریمو بخر ... دیگه کم توردم و بی خیال اونها شدم ولی دیگه نا اینکه پول منم بگیره
اخه ادم باید بدونه چقدر داره تا بتونه خرج کنه
مثلا وقتی تو جیبت ۲۰۰ تومن باشه بخوای بری خرید یه جور خرید می کنی
وقتی ۵۰۰ داشته باشی یه جور دیگه خرید می کنی اگرم ۱ تومن داششته باشی بازم فرق می کنه
بدبختی اینجاست که من نمی دونم در چه حدی محدوده خریدمه
مهتا جون شوهرت کارش ازاده ؟ اگه کارمند باشه که تقریبی میفهمی !!!! اما اگه ازاده که هیچ! هرچند بازم میشه تقریبی گفت! ولی برای شروع اصلا نگو برای خانوادت خرج میکنی وآ..آاروم باهاش حرف بزن و متقاعدش کن..و...آ
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت.......امام حسین خسته شدم. هشت ساله منتظرم...
2731
کارمنده
ولی بغیر از حقوقش تو بورس و سهامو خرید سکه و دلار و از این کار ها هم هست
واسه همینه که من سر درنمیارم مثلا یبار سود یبار ضرر
یه پولی دستشه با همون هی بالا می پره هی پایین می پره
راستس مهربونی جون
چون تو کار بورس و خری سکه و دلار از این جور چیزا هست بیشتر سهام
واسه همین با گذاشتن پول تو بانک موافق نیست
مثلا اخرین بار اینجوری گولم زد که پول این بچه رو بده براش سکه بخرم
رفت نصفشو سکه گرفت بقیه رو م گداشت تو جیبش

2740
ارتمیس جون اوایلش برام سخت بود بگم .ولی الان هرچی چونه می زنم سر اون پولای خودم نمی تونم بگیرم
گفتن اون پولا برام از ماهیانه هم مهمتره
کار کرده و پس انداز کرده خودم بود کادو عروسی وعقدی بود که همه فقط فقط فامیلاهای خودم داده بودن فقط یه ۴ تومنش وام ازدواج بود که تازه قسط های اونم مامانم داره میده به خاطر اینکه یه کمکی بهمون بکنه دیگه اعصابم داغونه
منم خیلی مغرور هستم.....خیلی........اصلا روم نمیشه به شوهرم بگم پول بده...جدیدا میخوام پر رو بشم چون هر چی گرونی بیشتر میشه شوهرم اه و ناله اشو واسه من میاره و پولی بیشتر بهم نمیده که تازه میگه پس انداز کنیم و کمنترش میکنه پوله من................
من البته دقیق میدونم چقدر حقوق شوهرمه حدود 2300 حقوقشه و ماهی 500 هم سود پول میگره ولی فقط از این پول 500 رو به من میده واسه خرج خونه و 130 تومان یارانه............این دفعه من باهاش قهر کردم گفتم هر چی من خانومی میکنم و قناعت تو اصلا به رو خودت نمیاری که این پول واسه پارسال بد نبود ولی امسال با این گرونی کمه .........اصلا واسه خرجا خودم هیچی نمونه .......همش میره گوشت و مرغ و خوراک و بنزین و قبض آب و برق.....گفتم باید اضافه کنی ...وااااللللله به خدا این مردا تا داد و قال راه نندازی به رو مبارک نمیارن
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
شوهر من از خداش باهاش قهر کنم
می دونه اون موقع بدون اینکه اصلا حرفی بزنم خونهتمیز می کنم و غذا اماده می کنم ...
کاری هم به کارش ندارم
الا زحمت اشتی کردن و ... به خودش نمیده حتی مقصر صد درصد هم باشه !!!!!!!!!!!!!!!
لام به همه با اجازه مهتا عزیز

ارتمیس منم دقیقا مشکلی که شما داشتیو دارم البته من سر کار میرم
اما از قبل سر کار رفتنم شوهرم اگه حتی ده هزارتومنم میداد طبق عادت میپرسید چی شد تموم شده یا چکار کردی یعنی من باید دونه به دونه میگفتم براش در صورتی که نن اصلا ولخرج نبودم درست و بجا هزینه میکردم و میکنم
اما اون خودش خیلی خوب خرج میکنه یعنی وقتی بخواد بخره عالیترین و میخره واسه من پسرم خودش خونه ولی از وقتی رفتم سر کار کاری به من نداره میگه زنی که کار میکنه زشته دستش تو جیب شوهرش باشه
مشکل اساسی من از روز اوله که کوتاه اومدم و رعایت کردم از خیلی چیزا گذشتم گفتم واسه زندگیم امآشتباه کردم الانم والا نسبت شمامثل خر تو گل موندم
میدونی حتی نمیپرسه پول میخوای واسه خونه خرید میکنه اما تو خونه مول چی نمیزاره
میگه اوضاعمو که میدونی قسط چک و وام و اجاره و از این حرفا شغلش آزاده
واقعا نمیدونم درآمدش چنده اما چند باری از من پول خواسته با اخلاص تما بهش دادم اماپس که نداده هیچ به روی خودشم نیاورده به چششم نیومده
دلم میخواد باهاش حرف بزنم تمام حرفا کارایی که کرده و ناراحتم کرده اینکه یه جوری ازم پول میگیره تا مثلا منم دخیل کنه اینکه درامدشو نمیدونم و همش میناله از اوضاع بازار اینکه حاضر نیست واسم خرج کنه فکر میکنه خودمو کشیدم کنار با کلی ترفند پول میگره و اینکه واسه پولی که دستم هست برنامه ریزی میکنه بدون مشورت

به نظرتون صحیت کردن و واکندن سنگا کار درستیه
من چکار کنم
بهش گفتم جمعه که تو خونه است باهاش حرف دارم حالا میگین هر چی تو دلمه بهش بگم

اصلا شما میگین زنی که کار میکنه باید کمک خرج باشه تو خونه یا نه؟یا خرجشو خووش باید بده نباید هز شوهرش بخواد

به نظرتون اگه خونه خریدیم طلاهای منو فروختیم رک بگم نصف نصف عمون اول. ...یا نه
منم مشکل خودمم میدونم
ببخشید خیلی حرف زدم نمیدونین چقدر خوشحالم اینجا رو پیدا کردم مشورتکنم...مرسی از همه و از مهتای عزیزس
سلام مهتا جونم
منم شرایط شما رو دارم منم تو خونه ای بزرگ شدم که از این حرفا توش نبوده منم ولخرج نبودم واسه همین همون روند رو در پیش گرفتم خونه خودمم اما اعتراف میکنم اشتباه کردم حسابی
من اینقدر بدم میومد پول من و تو بکنم الا انگار همین اتفاق داره می افته واسم

وقتی خرید میرفتم دور از جونتون عین خلا میگفتم کارت من هست میخوای بدم یکی نیست بگه این یعنی چی ؟میخواستم بدونه من و اون نداره اما خیلی راحت ایشون برگشت و گفت به من تو خودتو کشیدی کنار منم مجبور شدم یه کارایی بکنم
مثلا کادو خوب میخرید از اون ور کرایه رو از من میگرفت یر به یر میشد

ببین یکی بدتر از تو هم هست گلم
با هم فکری ایشا ا... درستش میکنیم
2706