2733
2739
عنوان

مادرشوهر و پدرشوهرمو چطور راضي كنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1284 بازدید | 90 پست

استارتر گفتی اقوام همسرت همه آدم حسابیَن

قصد جسارت ندارم ولی اگه واقعا آدم حسابی باشن هیچوقت کسی رو مسخره نمیکنن

به ظاهر کسی اهمیت نمیدن که حالا حرف و حدیثی هم پیش بیاد... جشن بگیر و فامیلارو هم دعوت کن.. چه اهمیتی داره بقیه چی فکر کنن

اونام آدمن مثل همه

خدا نیستن که نظرشون مهم باشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بگو جشن‌مختصر میخوای ب خاطر اینکه میخوای پولشو برا آینددتون پس انداز کنی تعدادی فامیل گلچین‌شده ...

ما چهارتا گلچين هم نداريم مگر از دوستاي خونوادگي

بعدم نميشه ك عروسي بگيرم و خاله و عمو و عمه و دايي رو نگم

اوايل منم بهونه هزينه رو آوردم اما پدر شوهرم گفت من هزينشو ميدم، پدرشوهرم چهارتا پسر دوماد كرده و واسه همشونم عروسي گرفته اگه تك پسر بود يا پسر بزرگ بود ميشد درك كرد درسته هركسي جاي خودشو داره ولي من عروسم منم بايد راضي باشم ديگه 

فامیل منم زیاد خوب نیستن فامیل شوهرمم بنظرم زیاد جالب نیستن روز جشن عقدمو نزدیک بود عموهام دعوا راه بندازن روز جشن عروسی مم خانواده شوهرم خیلی اذیت کردن ولی بازم جشن ی چیز دیگه س

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟
2728

استاتر منم  شرایطم دقیق مثل شما بود فامیلا شوهر همه انچنانی فامیلای من بهضیهاشون داغون خیر سرم ورداشتم عروسی گلچین کردم داغونارو فقط مرداشونو دعوت کرده بودم گفتم با زن و یا عالمه بچه نیا حالا اونا روز عروسی بازن و بچه اومده بودن از همه زودتر جاهای جلو چشمم گرفته بودن یعنی دق کردما از فیلم عروسبم خوشم نمیاد 

استارتر گفتی اقوام همسرت همه آدم حسابیَن قصد جسارت ندارم ولی اگه واقعا آدم حسابی باشن هیچوقت کسی رو ...

منظورم از آدم حسابي اين نيست ك فهميده ان از واژه اشتباهي استفاده كردن

ببين انقد ب دك و پزشون اهميت ميدن ك من خودم تو جمعشون معذبم خيلي از مهمونيارو نميرم همينايي ك ميرم بخاطر مادرشوهرم و به اصرار اونه ك بعدا نگن عروسش هيجا نمياد 

2740
منظورم از آدم حسابي اين نيست ك فهميده ان از واژه اشتباهي استفاده كردن ببين انقد ب دك و پزشون اهميت ...

درک میکنم چی میگی

ولی بازم بگو به درک و جشنتو بگیر😁 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
منظورم از آدم حسابي اين نيست ك فهميده ان از واژه اشتباهي استفاده كردن ببين انقد ب دك و پزشون اهميت ...

عزیزم خداییش ظاهر آدما برای قضاوت معیار منصفانه ای نیس؟،فاملات اگه خلافکار و معتاد و قاچاق چی بود یچیزی؛ولی اگه منطورتون اینکه دک و پز ندارن واقعا درست نیس؛بازم ببخشید نطرمو گفتم

خدایا بابت همچی شکرت

صرفا جهت فان

فقط یه راه ب ذهنم‌رسید

سریع حامله شو تا مجبور شین سریع برین سر خونه زندگی بدون جشن

ولی بی شوخی اگه‌کاملااا مطمئنی که بعدا پشیمون نمیشی بزن‌تو فاز روشنفکری که از عروسی کلا خوشت نمیاد و تجملاته و پولشو بده‌مثلا بزنید تو فلان کار و ...

استاتر منم  شرایطم دقیق مثل شما بود فامیلا شوهر همه انچنانی فامیلای من بهضیهاشون داغون خیر سرم ...

ميتوني پس دركم كني 

ببين واقعا اقوام ما اگه فقط از نظر مالي پايين بودن من ناراحت نبودم بخدا كارگرن من دستشونم ميبوسم اما فقط بحث طبقه پايين بودنشون نيست بحث اينه از نظر فرهنگي هم خيلي پايين هستن اصلا سيستمشون خيلي بده

موندم بخدا

امشبم حرفش پيش اومد پدرشوهرم گفت نميخام ديگه حرفشم بزنين

صرفا جهت فان فقط یه راه ب ذهنم‌رسید سریع حامله شو تا مجبور شین سریع برین سر خونه زندگی بدون جشن ...

اين حرفهارو هزاربار زدم گفتم پولشو بدين بزاريم رو پول پيش خونه قبول نكردن ديدم راه نداره گفتم پولشم ندين عروسي هم نگيرين حتي گفتم سرويس طلا هم نخرين فقط اجازه بدين ما بدون جشن بريم سرزندگيمون ميگن نه، مرغشون يه پا داره

2706