2733
2739
عنوان

کیا لباسشویی سامسونگ دارن کمک.

324 بازدید | 24 پست

سلام خانما پسرم لباسشوییو دست زده لباسا ک میشوره خیسه خیسه اب چکه میکنه ازش.کدوم دکمه رو بزنم ک خشک کنه؟

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیفیت نداره عکست 

گوشیم بی کیفیته پسرمم چسبیده بهم😢خب شما سامسونگه؟براشما کدوم دکمس

تو دریچه کولرو جوری تنظیم نکن ک باد فقط ب خودت بخوره نمیخاد با ناعدالتی تو کشور مبارزه کنی😒😒
خو من دارم چيزي شده؟!

خب گفتم فدات.لباسارو خشک نمیکنه قبلا فقط ی دره نم داشت لباسام الان خیس خیسه 😢😢😢

گزینه spin داری؟

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2738

اگه آبکشی شده دربش رو ببند spin رو بزن من دیدم تو عکس این کلید رو

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2706