2733
2739

خانوما من ناخواسته باردار شدم و شوهرم هم 4-5 ماه هست فیناسترراید 5 استفاده میکرده.الان به احتمال زیاد ممکنه جنین مشکل داشته باشه مخصوصا جنین پسر.می خوام سقط با ساکشن و بدون بیهوشی انجام بدم ولی خیلی نگرانم نمیدونم دردش چقدره.مخصوصا من که دو سال و نیم واژینیسموس داشتم وکلا هنوزم موقع نزدیکی اذیتم.کسی هست اینکار رو کرده باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

دکی مجوز سقط داده بهت

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یکی از اطرافیانم با ساکشن سقط کرد بدون بیهوشی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
دکی مجوز سقط داده بهت

نه اونا مجوز نمیدن منو به امروز فردا میندازن.یا میگن غیر قانونی این کارو بکن ما دستمون بستس

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
من یکی از اطرافیانم با ساکشن سقط کرد بدون بیهوشی

میدونید جه جوری بود؟یا اینکه چقدر درد داشت؟

چند ماهه بارداری؟؟وند هفته هست؟؟

هف هفته

2738
بعد زایمان طبیعی لخته مونده بود تو شکمم بدون بیهوشی ساکشن کردن مردم و زنده شدم دوباره تمیز نشد بستری ...

میشه راجع به ساکشن یکم توضیح بدید؟

میدونید جه جوری بود؟یا اینکه چقدر درد داشت؟

بببین در اصل دوتا از اشناهام بودن

یکیشون پیش ی دکتر خوب رفت و گفت ۳ دقیقه کلا طول کشیده و درد داشته

اونیکی پیش یه مامای تازه کار رفته و نیم ساعت شده

اما در کل کم پیش میاد بیهوش کنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه اونا مجوز نمیدن منو به امروز فردا میندازن.یا میگن غیر قانونی این کارو بکن ما دستمون بستس

باباجان برو غربالگری انجام بده شاید سالم باشه انامولی دقیقه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
باباجان برو غربالگری انجام بده شاید سالم باشه انامولی دقیقه

یا حتی امینو سنتز بده

اینطوری مطمین میشی استارتر

بببین در اصل دوتا از اشناهام بودن یکیشون پیش ی دکتر خوب رفت و گفت ۳ دقیقه کلا طول کشیده و درد داشته ...

خوب دردش چقدر بوده زیاد یا قابل تحمل؟

2706