2733
2739
عنوان

مادر شوهر

446 بازدید | 53 پست

بچه ها این مادر شوهر های عفریته رو ازکجا میارین واقعا دارید راست میگید یا چرته من فکر میکردم زمان اینجور مادرشوهر بازی ها گذشته یا شماها دارید خیلی مسئله رو بزرگ میکنید والا هرچی تاپیک دیدم از مادر شوهرا بد گفته بود یه مادرشوهر نیست بیاد از عروس ها بد بگه 😑😑

همون طور که مادرشوهر عفریته داریم به همون اندازه عروسای عفریته و شیطان صفت هم داریم☺

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر من چه بدي ميخواد بگه از من

مثلا بگه خرج پسرشونو ميدم خونه دادم جهاز كامل اوردم خرج خونه رو بابام ميده عروسي رو بابام گرفت يه تكه طلا برام نخريدن هر هفته هم بايد بري دست بوسي و به داماداي ازگلش احترام بذاري!

ببخشيد عصباني شدم🤐

2731

بیا مادر شوهر منو ببر خونتون ببین با کی طرفی....اینقده بهت تهمت ناجور بزنه دزدت کنه،بی احترامی ب خانوادت بکنه بدت کنه پیش شوهرت...بگزده و بگه زشتی....

اونوقته ک باااااااور میکنی.....اوووووق😤😤😤😥😥😥

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

مادرشوهر من خوبه خداروشکر

بالاخره اختلاف فرهنگ و یه حرفایی همیسشه هست ادم چشم پوشی کنه خودش راحته

من ققط از مادشوهرم از بابت اینکع پسرش و خودخواه و مردسالار باراورده ناراحتم

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .

منم دوران مجردیم فکر میکردم دیگه تو این دوره زمونه مادرشوهر بد وجود نداره و همه خوبن

میگفتم اگه من خوب باشم چرا اونا با من بد باشن... متأسفانه از وقتی ازدواج کردم تمام تصوراتم نابود شد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740

خب مادرشوهرا سنشون به نینی سایت نمیخوره که بیان اینجا پلاس باشن نه باردارن نه بچه کوچیک دارن عضو نینی سایت هم نیستن که از عروسشون بد بگن 

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
همون طور که مادرشوهر عفریته داریم به همون اندازه عروسای عفریته و شیطان صفت هم داریم☺

بخدا هستن فامیل شوهری که خوب باشن من عروسمون از خواهرامم بیشتر دوستش دارم تازه اون انقدری که مامان منو دوست داره برادرم نداره واسه اینکه بیاد نزدیک ما زندگی کنه چقدر از داداشم التماس کرد

مادرشوهر من چه بدي ميخواد بگه از من مثلا بگه خرج پسرشونو ميدم خونه دادم جهاز كامل اوردم خرج خونه رو ...

واقعا همه اینکارا رو انجام دادی و میدی؟

دل داده ام بر باد * بر هر چه بادا باد...
2706