2737
2739

تقریبا یک ماه پیش یکی از دوستام از یکی از آخوندای تو مجلس زنانه پرسیده بود. آخونده گفته بود جدیدا تو رساله. آقای خامنه ای اضافه شده که با ناخن مصنوعی میشه وضو گرفت. منم تعجب کردم ولی انگار مجاز کردن 

دیگه جزییاتشو نمیدونم. منم تصمیم گرفتم واسه عید بزارم

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
من پارسال داشتم به این چیزاهم کارنداشتم نمازمومیخوندم غسل هم میکردم خدابایدببخشه که میبخشه..😊

عزیزم خدا وقتی کامل برات توضیح داده که هر چیزی مانع آب بشه غسل و وضو باطله دیگه نمی بخشه توضیح می خواد.

خدایا شکرت بابت همه چی❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس هیچی دیگه☹

مهمونی میخوای بری یا پری میشی ناخن مصنوعی برو بات بزارن خوب کار کنن مث کاشت میشه تنوع هم میشه

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
آره منم پرسیدم گفتن باطله

مردم برات من از دیروز تو فکر توام اشکمم برات دراومد کلی برات دعا کردم😭😭😭😭

مهمونی میخوای بری یا پری میشی ناخن مصنوعی برو بات بزارن خوب کار کنن مث کاشت میشه تنوع هم میشه

کلا من الان وقتی لاک میزنم تحمل ندارم انگار رو دستم سنگینی میکنه‌.سریع پاکش میکنم

اما خب کاشت خیلی دست رو زیبا میکنه گفتم انجامش بدم😟

کلا من الان وقتی لاک میزنم تحمل ندارم انگار رو دستم سنگینی میکنه‌.سریع پاکش میکنم اما خب کاشت خیلی ...

اره خداییش خیلی خوشگل میشه من هنوزم دلم میخواد ولی مورد داره دیگه تازه میگن چون باعث زیبا تر شدن دست میشه نامحرم ببینه جدای غسل و وضو مشکل داره

2740
تقریبا یک ماه پیش یکی از دوستام از یکی از آخوندای تو مجلس زنانه پرسیده بود. آخونده گفته بود جدیدا تو ...

اگه برات مهم نیست ک هیچی اما اگه برات مهمه با تکیه بر حرف دوستت اینکارو نکن خودت برو بپرس ماکه از هرکی پرسیدیم گفت اشکال داره 

ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ!ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ !ﻭﻟﯽ ﺣﺮﯾﻒ ﺍﻓﮑﺎﺭﻡ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﻡ !ﭼﻘﺪﺭﺩﺭﺩﻧﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ !!!...ﺧﻮﺵ ﺑﺤﺎﻝ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﺁﻭﯾﺰﺍﻥ ﺑﻪ ﺁﯾﻨﻪ ﻣﺎﺷﯿﻦ،ﺗﻤﺎﻡ ﭘﺴﺘﯽ ﺑﻠﻨﺪﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﻣﯿﺮﻗﺼﺪ !!ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ .ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢﻭﺩﺭ ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽتاریک ،ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ 
تقریبا یک ماه پیش یکی از دوستام از یکی از آخوندای تو مجلس زنانه پرسیده بود. آخونده گفته بود جدیدا تو ...

خدای من.آقا اصلا رساله ندارند.یه استفتائات هست که چنین چیزی هم نداره.

سرم سوت کشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
مردم برات من از دیروز تو فکر توام اشکمم برات دراومد کلی برات دعا کردم😭😭😭😭

عزیزم فدات شم ببخش ناراحتت کردم

بعد خوندن پیامای بچه ها پشیمون شدم از درد و دلم

از اینکه ناراحتتون کردم

مرسی ک دعام کردی عزیز دلم

آیت‌الله خامنه ای: 
اگر كسى ناخن مصنوعى بكارد، براى وضو و غسلش چه بايد بكند؟
در صورت كاشت ناخن، براى وضو و غسل بايد مانع ـ ولو با صرف هزينه ممكن ـ برطرف گردد و چنانچه می‌داند امكان برطرف‌کردن آن نيست و يا رفع آن با مشقّت غير قابل تحمّل همراه بوده و يا ضرر قابل توجهى دارد، در وقت نماز بايد وضو يا غسل را انجام دهد سپس مبادرت به اين كار كند و وضو و غسل‌هاى بعدى را بايد به‌صورت جبيره انجام دهد(يعنى با دست مرطوب مانع را مسح نمايد)؛ اما در صورتى که امکان برطرف کردن آن ـ ولو در روز‌هاي بعد ـ باشد و برطرف نكند، وضو و غسل جبيره باطل خواهد بود.
🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
عزیزم فدات شم ببخش ناراحتت کردم بعد خوندن پیامای بچه ها پشیمون شدم از درد و دلم از اینکه ناراحتتون ...

با ما درد دل نکنی که میترکی خواهر اینقدر ذهنمو درگیر کرد بهت افتخار میکنم تو یه مادر واقعی هستی فداکاری زیادی کردی برای بچه هات بعد سختی اسونیه ایشالله اون مار نیشزن میمیره راحت میشی با بچه هات هرجا که میخوای زندگی میکنی مادرشوهرتو ببینم دلم میخواد دست و پاشو بشکونم عوضی دورو ریاکارو

[QUOTE=76962983]با ما درد دل نکنی که میترکی خواهر اینقدر ذهنمو درگیر کرد بهت افتخار میکنم تو یه مادر واقعی هستی فداک ...[/Qا

آره واقعا خفه میشم اگه نگم حرفای دلمو

قربونت برم لطف داری امیدوارم واقعا مادری رو اینجور ک میگی ب جا آورده باشم خیلیا از اطرافیانم حتی فامیل شوهرم بهم میگن زیادی داری خودتو پاسوز بچه هات میکنی فردا میرن پی زندگیشون میگم فدای سرشون بخدا من فقط میخوام خوش باشن همین

مادرشوهرم خیلی ظلم میکنه خیلی 

بهش خوبی هم میکنم میسوزونه دلمو

مثلا جارو برقی میکشیدم اتاقشو دیدم داره جارو دستی میکشه دلم سوخت بعد آخرای کارم شوهرم از سرکار اومد خونه

یواشکی بهش گفت فکر نکنی این کارای منو میکنه ها من بدبخت تنهایی کارامو میکنم این همین تورو دید یهو رفت جارو رو اورد😑😑در این حد پسته که جواب خوبی رو هم اینجوری میده

2706