2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
میگن میشه جبیره گرف نمیدونم منم خیلی دلم میخواد بکارم 😍😍

جبره درصورتیه ک مریضی چیزی داری مجبوری اما ناخن کاشتن ک مجبور نیستی غسل و نمازم درست نیست باهاش وگرنه منم دلم خیلی میخواست بکارم غسل جبره شده یچی ک همه با اون خودشون گل میزنن 🙂

ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ!ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯾﻢ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !ﺯﺑﺎﻧﻢ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ !ﻭﻟﯽ ﺣﺮﯾﻒ ﺍﻓﮑﺎﺭﻡ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﻡ !ﭼﻘﺪﺭﺩﺭﺩﻧﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻓﻬﻤﯿﺪﻥ !!!...ﺧﻮﺵ ﺑﺤﺎﻝ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﺁﻭﯾﺰﺍﻥ ﺑﻪ ﺁﯾﻨﻪ ﻣﺎﺷﯿﻦ،ﺗﻤﺎﻡ ﭘﺴﺘﯽ ﺑﻠﻨﺪﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﻣﯿﺮﻗﺼﺪ !!ﮐﺎﺵ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ .ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢﻭﺩﺭ ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽتاریک ،ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ 
2714

غسل و وضو با کاشت باطله

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من یکار زنگ زدم دفتر رهبری گفت کنده نمیشه جبیره تو نت سرچ کردم جبیره کاشتم زنگ زدم گفت عب داره بکن

ناخون هام داغون شد تازه تمیز کردنش سخته من کلا دوبار ترمیم کردمش موقع کندن بین ناخنم و مواد حالت کپک زدگی ایجاد شده بود تازه مواد خارجی بود و ضد قارچ خوبی زده بود تا یک هفته سبز بود و بو میداد ناخنم کم کم با شستشو رفت تازه من هر روز با مسواک زیرشو میسابیدم همش میشستمش این شد ولی خیلی دست ناز میشه

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸

من نکاشتم

ولی احکامشو بلدم

وضو و غسل جبیره برای وقتیه که یکی از اعضای وضو آسیب دیدس مثلا زخم شده

و اب رسیدن بهش ضرر داره

ولی برا کاشت جبیره صحیح نیست

و چون کاشت ناخن مانع رسیدن اب میشه غسل و وضو هم نمیشه باهاش گرفت

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
جبره درصورتیه ک مریضی چیزی داری مجبوری اما ناخن کاشتن ک مجبور نیستی غسل و نمازم درست نیست باهاش وگرن ...

میگن درصورتی درست میشه که کاشت ناخن حالت درمانی داشته باشه مثلا یکی ناخن هاش جوری میشکنه که خون میاد یا شصت پاش میره تو گوشت اونجوری میشه برای درمان کاشت

گروه قرمز🤫😐وزن اولیه ۹۰ ⁦☹️وزن فعلی ۸۷ وزن هدف۶۰تاریخ شروع:۹۸/۷/۱۸
2706