2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان نی نی بگو درستش کنه درستش نکرد از بالا تا پایین کمدو سفره بزن که گند نزنه به وسایلت بعد وسالتو بچین تو کمد چاره دیگه ای نیست
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
دوستان همسری اصا کار نمی کنه
حتی ظرف میوه چای یا تخمه شو از زمین بر نمی داشت بزاره تو آشپزخونه اما دیگه یه مدته باهاش صحبت کرد که ضرفا جلوی دست بچه رو زمین بمونه خطرناکه اونم گفت چشم! و رویه شو عوض کرد

الان بعد که می خوره ظرفاشو زیر مبلا یا پشت پشتی قایم می کنه و من باید اول گروه تجسس راه بندازم و اونارو پیدا کنمو بعد ببرم آشپزخونه
امشب که بیاد خونه می خوام بهش بگم غلط کردم
بر نمی داری لا اقل قایمم نکنن!!!

اللهم عجل لولیک الفرج
منم شروع نکردم

هر روز میگم فردا

فردایی که شاید هر گز از راه نرسه

ولی برای 12 اسفند کارگر میاد تمیز میکنه

اگه کارگره نیاد بیچاره میشم

چون خواهر شوهرم گفت به این کارگره هم زیاد اطمینان نکن سر عید اندازه یه جراح سرشون شلوغه

ولی من همچنان بیخیالم
من مشکلم با همسری سر این بود میخواست به من ککمک کنه که ظرف کمتر بشورم اشغال تخمشو میریخت رو دستمال کاغذی دیشب بهش التیماتون دادم که دفعه اخرته والا دیگه حق نداری تخمه بیاری خونه
گفت چشم
کیف سی دی هاشم سه هفته پیش تحدید کردم دوباره بندازیش جاش سطل اشغاله متحول شده دیگه جمش میکنه اخه میدونه خل بشم حتما میندازمش
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
من دیروز اشپزخونه لعنتی رو تموم کردم ..دوروز درگیرش بودم...الانم پرده هام تو ماشینه...پتو هامم دیشب شستم...ساعت 5 هم میان فرشارو میبرن ...

ولی من دوس دارم خونه تکونیو..حس نوستالژیه خوبی بهم میده
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
واییییییییییییی ریحان منم یه پتو باید بشورم خوب شد یادم افتاد
انشالله فردا ترتیبشو میدم
شوهر منم لیوان چاییشو میذاره زیر مبلا...دیونه شدم از دستش..اینقدم چای میخوره:((

دیگه تازگی اتو فلاسک چای میریزم میذارم پیشش
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2706