2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واییییییییییییییییی ریماااااااااااا بخدا استرس گرفتم

نه من استارت بزنم 2 روزه همه رو تموم میکنم حالا اون استارته کی بخوره الله اعلم
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
برو بچ همگی موافقین امسال همه ی حسه خوبا رو بدیم به حسنا جون؟!
حسنا جان بیا عزیزم خونه ی آبجیت هرچی حسسس خوب خواستی بردار مال تو
من همون دراز می کشمو لنگارو می دم هوا و پوست تخمه پ.ف می کنم رو فرشو با حسسس بدم می سوزمو می سازم
اللهم عجل لولیک الفرج
من دو ماه دیگه زایمان میکنم با این شکم گندم خونه تکونی رو تموم کردم شما منتظرید حسش بیاد شوهرم قبول نمی کرد خونه تکونی کنم می گفت با این شکمت مجبور نیستی که اما زد یه جای خونه نیاز به تعمیر پیدا کرد دیگه بعد تعمیر شروع کردیم دو تایی خونه تمیز کردن دو روزه تموم شدم خیالم راحت شد انصافا شوهرم بیشتر از من کار کرد کارگرم قبول نکرد بیارم گفت خودم انجام میدم دو هفته ای تموم کردیم خونم عین دسته گل شده با اینکه من مرداد ماه خونه تکونی کرده بودم و فکر میکردم تمیزه بازم کلی کار داشت حتما زود شروع کنید بزارید تو سال جدید خونتون تمیز و خوشگل بشه
طبیب سن المه بنیم یارامی*** بنی بو دردلره سالانی گتیر
من بار اول و اخرم بود اونو تکوندم
دیگه خواستم دوسال زندگی خونه مادر شوهرو جبران کرده باشم
ریما ااینجوری نکن شوهرت میره برات کلفت میاره ها
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
مینا جون امسالو بی خیال اگر سال دیگه با اون کوچولوت خونه تکونی کردی مردی
منم حاضر بودم پسرم تو شیکمم بود کار می کردم
حتی حاضرم شوهرمم تو شیکمم باشه با اون شیکم کار کنم
ولی وقتی بیرونن زلزله ن
هر جارو تمیز می کنی این دوتا مشغول کثیف کردنه یه وره دیگه ن!!!!!!!!!!
اللهم عجل لولیک الفرج
منکه خیلی خوشم میاد من خونه تکونیم رو به اتمامه امسال خیلی زود شروع کردم البته اولین ساله که خونه تکونی میکنم اما با همکاری شوشو داره تموم میشه خیلی بعدش حس خوبی ادم داره
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2706