2733
2739

سلام من ۲۲موعدمه یه روز زودتر یعنی امروز بی بی زدم مثبت شد دوتا زدم دوتاش مثبت شدن پر رنگ 

فردا برم ازمایش نشون میده باردارم؟؟؟ خیلی عجله دارم از روز لقاحم ده روز گذشته

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

من میدونم باردارم تمام علایمشو دارم ولی میخوام بدونم بی بی چک مثبت شده ازمایش خون مثبت نمیشه؟؟؟

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من میدونم باردارم تمام علایمشو دارم ولی میخوام بدونم بی بی چک مثبت شده ازمایش خون مثبت نمیشه؟؟؟

میشه بگی علایم بارداری تا چی هست؟

چگونه خیانت میکنند!چگونه درکنار دیگری به آرامش می‌رسنند!من حتی بالشتم را که عوض میکنم خوابم نمیبرد؟؟؟؟
عزیزم حامله ای دیگه ازمایش هم جوابش دیر بیاد مهم نیست 😂

میخوام به همه بگم نمیتونم خودمو نگه دارم🤣

2740

بذار از موعدت بگذره الان بری یه دفعه بتا بالا نیست بهت میگن مشکوکه و حالتو میگیرن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
من سه روز قبل موعدم بی بی مثبت شد همون روزم آزم مثبت شد.

پس منم میرم عجله دارم

2706