2737
2734
عنوان

تفسير بي بي چك

165 بازدید | 11 پست

دو روز از موعدم گذشته

روز موعد ترشح سفيد داشتم اول صبح

از ديروزم درد پريودي

امروز صبح بي بي چك گذاشتم،سريعا دو خط شد،البته خط دوم كمرنگ بود.بعد سه چهار دقيقه هاله شد.بعد ده دقيقه اصلا پيدا نبود ديگه

علائمم فقط درد پريودي و درد سينه سمت چپ

كسي بوده بي بي چكش اينطوري بشه؟

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بی بی چک تا چند دقبقه فقط جوابش درسته و شما بارداری احتمالا 😘😘

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
مدیکور گذاشتی؟؟؟

بله مديكور

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
بارداري برو آز بده

پس چرا فقط تا ٤ ٣ دقيقه هاله پيدا بود؟بعدش هرچقدر رفتم توي نور نگاش كردم پيدا نبود

اما موقعي كه تست گذاشتم همون لحظه اول كه داره نتيجه رو ميده دو تا خط ديدم كه يه لحظه ماتم برد.البته خطش كمرنگ بود خيلي

عزیزم بی بی چک تا چند دقبقه فقط جوابش درسته و شما بارداری احتمالا 😘😘

واقعا؟پس چرا فقط تا ٤ ٣ دقيقه هاله پيدا بود؟بعدش هرچقدر رفتم توي نور نگاش كردم پيدا نبود

اما موقعي كه تست گذاشتم همون لحظه اول كه داره نتيجه رو ميده دو تا خط ديدم كه يه لحظه ماتم برد.البته خطش كمرنگ بود خيلي

2738
پس چرا فقط تا ٤ ٣ دقيقه هاله پيدا بود؟بعدش هرچقدر رفتم توي نور نگاش كردم پيدا نبود اما موقعي كه تست ...

مدیکور خوب نیست عزیزم یه مارک دیگه بگیر بذار چند نفر مدیکور گذاشتن مثبت شده بعدش از دادن دیدن منفی اصلا مارک خوبی نیست

مدیکور خوب نیست عزیزم یه مارک دیگه بگیر بذار چند نفر مدیکور گذاشتن مثبت شده بعدش از دادن دیدن منفی ا ...

هميشه مديكور ميگرفتم.كه سريعا ميزد منفي

حالا دو روز ديگه اگر پريود نشدم يه مارك ديگه ميگيرم

پس چرا فقط تا ٤ ٣ دقيقه هاله پيدا بود؟بعدش هرچقدر رفتم توي نور نگاش كردم پيدا نبود اما موقعي كه تست ...

احتمالا خراب بوده

يكي ديگه بزار 

مثبته مطمئن باش

صبح با اولين ادرارت بزار

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖