2733
2734
وقتی یه نفر میاد تاپیک میزنه و داره درد و دل میکنه و از یه چیزی میناله مثلا با مادرش مشکل داره نیاید از مادرتون و عشق و علاقش و کارایی که کرده صحبت کنید؛ خوب اون کسی تاپیک زده بیشتر احساس بدبدختی میکنه.

وقتی یه نفر میاد از وضع مالیش میناله تو رو خدا نیاد تو تاپیکش از وضع مالی و خونه زندگیتون تعریف کنید خوب طرف احساس فقر میکنه

وقتی یه نفر میگه میاد میگه من یه دختر یا پسر دارم انقدر سنشه اسمش فلانه نیاد بگین این اسم که اسم پسره یا اسم دختره. خوب طرف یه استدلال هایی واسه خودش داشته که این اسم رو بچش گذاشته(این موضوع هر سری واسه خود من پیش میاد)

وقتی یه نفر میاد اعتراف میکنه که یه کار بدی انجام داده و الان پشیمونه و نظر میخواد که چطوری کاربدشو جبران کنه انقدر بهش نگید کارش بد بوده و نصیحتش کنید.
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یا مثلا هی نیاین پز بدین که ما چی داریم چی نداریم

طلاهامون چند گرمه

لباسامون چه مارکیه

ساعتامون قیمتش چنده

مجالسمونو چطوری برگزار میکنیم

چه لباسایی میپوشیم

این طوری همه به چشم ندید بدید نگاتون میکنن نه با کلاس
بعضی مواقع ناخواسته ممکنه با حرفامون و نظراتمون و یسری کارا تاثیر سوء تو زندگی یسری از کاربرا بذاریم همه ظرفیتشون در یه حد و اندازه نیست
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!