2737
2734
عنوان

تا حالا کسی نفرین نکرده بودم اما امروز....

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 73 پست

این تازه از خاطرات دیگه ام بهتر بود ولی یه سالی میشه عهدک دم باخودمکه دیگه نزارم هیچ وقت تکرار بشه....همیشه میچسبم به شوهرم میرم بیرون اینجاااا ایران است!!!

فقط من موندم اونایی که مانتو کوتاه  و...میپوشن اتفاقی براشون نمیوفته؟

ماگذشتیم و گذشت آنچه تو باما کردی...توبمان و دگران وای به حال دگران.....😔
من یه بار با شوهرم قهر بودم اونم رفت بیرون ماشینم برد منم حرصم گرفت زدم بیرون ساعت سه ظهربود اولش اص ...

دقیقا حس الان منو داری از اینکه زنم اینقدر راحت می تونن ازارم بدن حالم بده 

خدایا قبل از اینکه کم بیارم کمکم کن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اولندش اونا عادت کردن پول مفت بگیرن و کار تو خونه خواهرت زحمت داره دومن هر موقع اومد درو باز نکن بزا ...

آره عادت کردن به مظلوم نمایی و مفت خوری .اتفاقا تصمیم گرفتم دیگه درو باز نکنم بهش هم گفتم اوضاعمون خراب شده اصلا به رو خودش نمیاره میگه همینکه به امثال من کمک میکنی خدا براتون جور میکنه  

خدایا ما رو با چیزی که طاقتشو نداریم امتحان نکن🙏
بی شرف بی ناموس .....باید تف مینداختی تو ماشینش غلط زیادی نکنه 

نتونستم دو روزبود بچم مریض بود بی خوابی و خستگی امونم بریده بود اون لحضه فقط گریه کردم هیچ وقت حلالش نمی کنم

2738

اینک چیزی نیس.یروز صب دوستم اومد کلاس ناراحت گفتم چیشده گف سوار تاکسی بودم جلو نشستم همه پیاده شدن رانتده هم پیرمرد بود یهو زد بغل اونجاشو دراورد دورشم پاپیون قرمز بسته بود گفت به خاله سلام کن😕😕😕😕😕😕😕بنده خدا دیگ فرار کرده بود😂

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
اینک چیزی نیس.یروز صب دوستم اومد کلاس ناراحت گفتم چیشده گف سوار تاکسی بودم جلو نشستم همه پیاده شدن ر ...

وااای😞😞😞😞😂😂

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
اینک چیزی نیس.یروز صب دوستم اومد کلاس ناراحت گفتم چیشده گف سوار تاکسی بودم جلو نشستم همه پیاده شدن ر ...

یه بار حامله بودم من هیچ وقت سوار ماشین های شخصی نمیشم اون روز هوا سرد بود یه پیر مرد ۶۰ساله نگه داشت پیش خودم گفتم این که پیرمرده کاری نمی کنه سوار شدم پیر مرده تو راه هی می گفت پول لازم نداری من  احمقم هی تشکر می کردم ازش آخرشم دیدتو باغ نیستم گفت بریم خونه من کارم زود تموم میشه اینقدر کوبیدم شیشه ماشینش نگه داشت نمی دونی با چه حالی رسیدم خونه

وایییییی بیچاره دوستت😂😂😂😂😂مردک ابله چه اناده اومده بود سر کارش

ب قول یار قدیمیم 😍زندگی افسانه 😍افسانه هاست 😍هر کی دلبند به اوست😍دیوانه ی دیوانه هاست 
یه بار حامله بودم من هیچ وقت سوار ماشین های شخصی نمیشم اون روز هوا سرد بود یه پیر مرد ۶۰ساله نگه داش ...

ای وای😔

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد