2737
2734
عنوان

امشب گریه کردم

287 بازدید | 23 پست

خیلی دلم گرفت یه فیلم بود ابجیه بچشو سقط کرده بود اون یکی ابجی بغلش میکرد دلداریش میداد گریه ام گرفت خواهر ندارم خیلی دلم میخواست دوسه تاخواهر داشتم 

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است؛ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست

بعضی وقتا حس میکنم خیلی تنهام درد و دلامو فقط ب مامانم میگم خداییش مامانم فرشته است ولی دلمم ابجی خواست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیدی بعضی حرفارو ب هرکسی نمیتونی بگی بعضی چیزا رو ب هرکسی نمیتونی اعتماد کنبگی فقط ب خواهر میشه خیلی احساس کمبود میکنم

2738

بعضی وقتا میگم کاش انقدر اوضاع اقتصاد بد نبود ۴ تا بچه میاوردم دوتا دختر دوتا پسر بخدا خواهر و برادر خیلی خوبه بدشم بلاخره ته دلش برات میسوزه

من که دوتا خواهر دارم به هیچ دردی نمیخورن...اصلا باهم رابطه نداریم ... برادر هم ندارم 

چرا عزیزم چرا رابطتتو باهاشون خوب نمیکنی بخدا هیچکس خانواده ادم نمیشه

من که توزندگیم همش دنبال یک خواهر نداشته براخودم بودم هرکیم انتخاب کردم بعد یک جوری شد که ازش متنفرش ...

دقیقا منم همینطور وقتی ازدواج کردم ۵ تا خواهرشوهر دارم گفتم وای چه خوب ۵ تا ابجی گیرم امد اما بخدا بسکه اذیت کردن متنفر شدم ازشون

2706