2733
2739
عنوان

از بارداری میترسم

404 بازدید | 18 پست

خانما اگه بچه خدای نکرده مشکل داشته باشه تو ازمایشا مشخص میشه دیگه نه؟همش استرس دارم بچم دنیا بیاد مشکل داشته باشا نمیدونم استرس زیاااد دارم   فامیلیم ولی خب ازمایش ژنتیک دادیم مشکلی نبود 

حالا بنظرتون  اول وزنمو کم کنم و باردار بشم؟یا با همین وزن باردار بشم خیلی خیک و گنده نمیشم؟؟؟

وزن شروع=۶۵.۸۰۰  هدفم رسیدن ب وزن ۵۸  من میتونمممممممممم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ۸۵ بودم بارداری رسیدم به ۱۰۳ خیلی بد بود😭 انگار پرنسس فیونا بودم

۱۸ کیلو اضافه کردی؟؟من نمیخام بیشتر از ۸کیلو اضافه کنم

ذخیره تخمدانم پنج سال پیش ک پری ام قطع شد کمتر از یک دهم بود،الان حتما صفره دیگه    

هیچوقت ب قدرت خدا شک نکن.اصلا نا امیدی معنی نداره  

2738
هیچوقت ب قدرت خدا شک نکن.اصلا نا امیدی معنی نداره  

الان چند تا روش جدید ااومده باور کن توی اوج ناامیدی امید میاد سراغم،از خدا میخوام کمکم کنه اخه همسرم هم سه سال پیش ک مجرد بد از ارتفاع افتاد و عمل شد کمرش و عصباش اسیب دید و ن ع و ظ نداره و ادرارش با سونده،نذر کردم خوب شیم ب حق امام حسین،دعام کن خواهری

منم با این که خودم پزشکم ولی خیلی از بارداری میترسم بیشتر به خاطر زایمان، یادمه دوران کارآموزی بالینی بخش زنان زایمان میرفتیم خانوما رو اونجا میدیدم که دارن از درد زجه میزنن بخدا داغون میشم، گریم میگرفت، یه چند روز طول می‌کشید تا از ذهنم بره، الانم همسرم اصرار داره بچه دارشیم ولی هیچ میل و علاقه ای به بچه دار شدن ندارم... 

الان چند تا روش جدید ااومده باور کن توی اوج ناامیدی امید میاد سراغم،از خدا میخوام کمکم کنه اخه همسرم ...

دعا میکنم زودتر حال جفتتون خوب بشه  من قبلا انگار تاپیکتو خوندم ک نظر سنجی کرده بودی باهاش ازدواج کنی یا نه ..درسته؟؟این کاربری جدیدمه ولی خودم قدیمیم

حالا خواهری ی سوال اگه ناراحت نمیشی ج بده  وقتی نعو  ظ نداره یعنی نمیتونخ رابطه هم داشته باشه؟

2706