2737
2739
عنوان

بهترين رژلبي كه استفاده كردين چي بوده خانومااا؟😌😍💄

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 47 پست

رژ لب این لِی( inlay ) گیاهیه و واقعا نررررررم روی لبه.قیمتش رو من چند ماه پیش ۲۲ تومن خریدم.

من تازه کشفش کردم😉😉😉 میتونید برید تسترش رو امتحان کنید تا حرفمو باور کنید.من شماره اش ۶۶۰ است .بنفش خوشرنگیه عالیه

رژی به نرمی این ندیدم

بعضی رژا بعد از چند ساعت روی لب رو پوسته پوسته و خشک میکنند انگار ک لب ترک ترک داره ولی اینو صبح ک میزنی تا بعداز ظهر همونجوره

معرکه است....😍😍😍

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من یه کلاسیک داشتم محشر بود الان چند ساله میگردم پیدا نمیکنم اصلا سرب نداشت و رو لب خیلی زیبا بود تو سلیمانیه خریدمش

خوشبحال کبوترای حرم وقتی دلشون میگیره می پرن میرن دور گنبد طلا...کاشکی منم کبوترت بودم اآقاجون
2731
مرسی عزیزم خیلی گلی 😍

راستی برای سرکار و اینکه ب اکثر چهره ها بیاد و‌قیمتشم مناسب باشه و زیر صد تومن باشه اینو خیلی پیشنهاد میکنم با همین شماره ❤️

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2740
رژ بل هنوز تولید میشه؟  من هر جا رفتم میگند دیگه نیست!!! شماره ۰۷ رو میخام😢😢😢

اره من میخرم البته مدادیشو.از بازار تهران میخرم.

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
اگ‌قیمتش برات مهم نیس عکسی ک گذاشتم بهترین رژی هستش ک استفاده کردم از نظر سرب اینا هم خیالت راحت الا ...

نه قيمت مهم نيست 

مرسي از راهنماييت مهربون😍♥️🌹

با شمااااااام 😒
2706