2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم پس زیادی روشنه ...یه ذره تیره تر باشه قشنگ تره یا توش هایلات دربیارید البته این سلیقه منه .. ...

آره با ارایش بهتر میشه. هایلایت چه رنگی، یعنی تو همین رنگ ولی تیره تر بشه؟

2731
خخخخخخ خیلی باحال گفتی نظرتو در مورد آرایشگرا. خندم گرفت

باورکن بهش گفتم کلموشبیه شیر زردنکنی ولی درنهایت رنگم عالی شده بود همه عکس گرفتن وتعریف کردن ولی زود رفت رنگش!!!

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

معمولا زمینه لایت رنگ روشنه بنظرم کاری نکن موهات بیشترداغون نشن

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

منظورم اینه که زمینش تیره بود بعد واسه تنوع هایلایت همین رنگی توش در میاوردی ....زمینه بیسکوییتی مثلا 

آرایشگاه واسه اینکه رنگ مو با آرایش صورت جور در بیاد در کل نظر خودشونو بیشتر اهمیت میدن تا نظر مارو. ولی کلا حرف گوش نمیدن میگی موهامو دو سانت کوتاه کن یه وجب از مورو کوتاه میکنن. 

2740
مبارکت باشه گلم  منم خودم رنگ روشن نمی پسندم عروسیمم گفتمشون روشن نشه ولی شد ارایشگرایکم دربرا ...

دقیقن ارایشگر منم همین کارو کرد.من فندقی خواستم اون دودی گذاشت😐 ولی الان پر کلاغی گذاشتم عالیه عالی😍😍😍

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
پس واسه هایلایت دیگه نمیتونم کاری کنم

قشنگه عزیزم خوشرنگه آرایش کن ریشه هاشو زود به زود رنگ بزار همیشه مرتب نگهش دار.حتمن حتمنم بعد حمام روغن نارگیل و بادوم تلخ بزن .هم رنگشو تیره تر میکنه هم نرم و براق

من دیگه برای هیچ مرد مریضی گزارش نمی زنم😏اونا پشتشون به جاهای خوب گرمه😏
2706