2737
2734
عنوان

دعا و سحر

94 بازدید | 2 پست

سلام بچه هامن مامانم چند سالی هست از بابام جدا شده مامانت بابام به دعا و سحر خیلی اعتقاد داره میخواست مامانمو با سحر دوباره برگدونه ولی نشد فقط بچه ها یه چیزی من پیشه مامانمم بابام میاد میبینتم هر وقت بابام چیزی واسم میخره حالا هر چیزی اصلا تو خونه انگار ارامش نیست😐 واسم یکم میوه خرید اوردم خونه خونمون چند طبقست واسه اولین از طبقه ی بالا صدا اومد😑انگار یه نفر میدوییدو میپرسه بالا و پایین 😐 مامانه مامانم میگه شاید دعایی سحری چیزی به این میوه ها خوندم ولی من اصلا به سحر و دعا اعتقاد ندارم کلی خیلی میترسم الکی 😢 شما تا چه حد به دعا اعنقاد دارید

یه سرکتاب باز کنید مشخص میشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘