2733
2739
عنوان

دوستان سرآشپزم کمککککک

69 بازدید | 4 پست

خانومای کدبانو من تازه عروسم...و فرداشبم قراره برام.مهمون بیادمیخام فسنجون بپزم کسی بلده راهنماییم کنه....آخه تابحال فسنجون درست نکردم

امشب گردوتو آسیاب کن . پیاز نگینی ریز خورد کن تفت بده بعد گردورو اضافه کن یه کم تفت بده بذار با آب بپزه . آبشو کم بریز که هر نیم ساعت یه لیوان آب سرد اضافه کنی بهش. شب قبل خواب خاموش کن بذار سرد بشه بعد بذار یخچال تا فردا ادامه کار. طعمش عالی میشه. 

ی پیاز رنده کن و تفت بده بعد گردوی پودرشده رو یخورده تفت بده ک خامی گردو گرفته بشه بعد اب بریز تا بپزه نیم ساعت اخر رب انار بریز اگ ترشه با شکر ملسش کن

من جداگانه مرغ سرخ میکنم و خوراک درست میکنم 

مرغ با فسنجون قاطی نمیکنم

اگ بخوام اینکارو بکنم مرغ سرخ شده رو نیم ساعت اخر میریزم تو خورش تا باهم بپزه البته سینه مرغ

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی پیاز رنده کن و تفت بده بعد گردوی پودرشده رو یخورده تفت بده ک خامی گردو گرفته بشه بعد اب بریز تا بپ ...

برای 9 نفر چقدر گردو بسه؟ منظورت اینه مرغو بپزم بعد سرخش کنم بعد گردو رو تفت بدم آخر سر مرغ و اضافه کنم؟

2728
برای 9 نفر چقدر گردو بسه؟ منظورت اینه مرغو بپزم بعد سرخش کنم بعد گردو رو تفت بدم آخر سر مرغ و اضافه ...

ببین من هیچوقت تو مهمونی مرغ و فسنجون قاطی نمیکنم چون بوی مرغ مزه خورشتو عوض میکنه

گاهی برا خودمون اینکارو میکنم ک مرغ خام خوب خوب سرخ میکنم نیم ساعت اخر میذارم تو خورش پخته بشه اینجوری خیلی طعم خورش عوض ننیشه

من برا ۱۰ نفر حدودا ۲ لیوان گردو چرخ شده میریزم

چون چند نوع غذا درست میکنم کم نمیشه 

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️