2733
2739
عنوان

لایف استایل

1068 بازدید | 24 پست

سلام خانما من الان عضو نی نی سایت شدم تا منم بتونم باهاتون هم صحبت بشم و بیشتر از قبل بتونم از نظرات اعضا استفاده کنم. 

راستش چند روزه خیلی خیلی ذهن و فکرم درگیر یه مسئله ایه که البته مهمم نیستا. ولی نمیدونم کدوم راه بهتره 

ببینید من پنج ساله ازدواج کردم و وضع مالی همسرم متوسطه و الان ما از نظر مالی از پدر مادر و اقوام خودم و برادر و خواهر و بقیه اقوام همسرم خب پایین تریم. چون اونا وضعیت مالیشون خیلی خوبه و ماام به جز جهیزیه ای که من اوردم کمکی از خانواده ها نگرفتیم و نمیگیریم.

من بعد از ازدواجم خودمو کاملا با شرایط مالی جدید وفق دادم و معتقدم با هم دیگه زندگی رو میسازیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزی که جدیدا خیلی رو مخم رفته مقایسه کردناس. هر عروس و داماد جدیدی که وارد خانواده میشه مامان من غصههههه ای میخوره که وای ببین چه ریخت و پاشی چه زندگی ال و بل....

چشم و همچشمی تو زندگی من هیچچچچچ جایی نداره و نمیدونم چرا اطرافیان انقدر سعی دارن روان منو به هم بریزن 

2731

هفته پیش خونه مادرشوهرم همگی جمع بودیم این مهمونی تیر خلاص آرامش من شد. تمام کسایی که توی جمع بودن به من گفتن چرا خونتو عوض نمیکنی تنوع شه؟ چرا فکر خرید خونه نیستین

جاریم گفت چرا مبلاتو عوض نمیکنی آخه. خیلی کهنه شده. تو که اینهمه سفر میری و خرج چرت و پرت میکنی چرا ال و بل نمیخری.

حتی دوستای خودمم بهم میگن خونت کوچیکه چجوری دق نمیکنی. چرا چرا چرا. همش چرا. من که از شرایط زندگیم کااااااملا احساس رضایت میکردم یه هفته س تو فکر رفتم که شاید من اشتباه میکنم. شاید من توقعم از زندگی خیلی پایینه. 

من و همسرم به هرحال در حد یه مبلمان شیک و اجاره یه خونه یکم‌بزرگتر یا یکم‌شیک تر توانایی داریم. از شما چه پنهون دو دوتا چارتا ام کردم که در اسرع وقت انجام بدیم. امااااااا

حسابی نشستم فکر کردم. اولویتای من چیزای دیگه س. بهترین سفرا رو میرم در حد خودم. و به ظاهر و لباسم خیلی میرسم. چرا باید برای کم نیاوردن از اولویتای خودم بزنم

دغدغه‌ت کاملا به جاست عزیزم

حرف‌های مکرر اطرافیان بالاخره روی آدم اثر میذاره

البته اینا بیشتر دخالت محسوب میشه! چون به قول شما لایف استایل زندگی آدما با هم فرق داره و هرکسی اولویت‌هاش با دیگری متفاوته.

ولی من بودم سعی میکردم رابطه‌مو کمتر کنم با کسایی که میخوان مدام انرژی منفی بهم بدن یا خیلی رک و مستقیم بهشون بگم من سبک زندگیم همینه و برای همه چیز برنامه ریزی قبلی دارم و انشالله همه اینا رو عملی میکنم و نیاز به تکرار شما نیست.

سپیده جونم نمیتونم بگم همه این پیشنهاداشون از حسادته. چون حتی دوستای خودم بهم میگن خونت خیلی ساده س. ما انتظار داشتم تو واسه جهیزیت استیل فلان مارکو بگیری. فلان فرشو بگیری. مثل مامانم معتقدن که من جلوی جاریام و بقیه کم اوردم. دوستم دیروز میگفت فکر نکن عوض کن. وقتی جاریت مبل ۱۲۰ میلیونه خریده تو کم کم باید یه سی میلیونیشو بگیری چون تو بهتر از اون بزرگ شدی. خانواده ت بالاتر بودن. کلیییی ازین حرفا 

2738

من واقعا واقعاااا آدم سطحی نگر و خاله زنکی نیستم. حتی ازینکه یه هفته س دارم به این مسائل فکر میکنم خجالت میکشم. ولی سوالم اینه که آدم در چه حدی باید خودشو بالا بکشه تو این مسائل؟ دید شما چجوریه به این جور دغدغه ها؟ برام مهمه بدونم 

با دوستم صحبت میکردم میگفت من از شکمم میزنم واسه خونه وسایل شیک میخرم و شوهرم سه جا کار میکنه که تو محله مون بمونم نرم یه کوچه پایین تر. آدم باید خودشو بالا بکشه. آدم به انگیزه این چیزا زندگی میکنه. 

دیدم بابا من خیلی بیییییغ ام اصن. تو باغ نیستم در کل. چون تا حالا به این مسائل فکر نکرده بودم زیاد. خدا میدونه بقیه راجع به زندگیم چیا میگن 

به نظرم هم تفريح و سيك زندگى خودتو داشته باش هم شروع كن كم كم جمع كردن و عوض كردن چيزايى كه بازم خودت لازم ميدونى

يا چيزايى كه تو چشمه تا ببينن و دهنشون بسته شه ولى كامل از زندگى اى كه دوست دارى هم دست نكش

با دوستم صحبت میکردم میگفت من از شکمم میزنم واسه خونه وسایل شیک میخرم و شوهرم سه جا کار میکنه که تو ...

چه دوست احمقی ببخشیدا☺

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

عزیزم طبق نظر خودت زندگی کن بهترین روش رو داری. بخاطر حرف ادمای سطحی نگر خرابش نکن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
سپیده جونم نمیتونم بگم همه این پیشنهاداشون از حسادته. چون حتی دوستای خودم بهم میگن خونت خیلی ساده س. ...

ببخشید ولی این حرف دوستتون بی نهااااایت سطحی و مزخرفه

سبک زندگیتون عالیه و منم دقیقا دلم میخواد پولمو واسه سفر و شاد بودن مصرف کنم نه چیزایی که مردم بگن به به و فلان... جواب همشونو بدین لگین از نظر من که عالیه من خیلی راضی ام. مبل واسه نشستنه. هر وقت مبلام خراب شد عوض میکنم

شما که خیلی سال نیس ازدواج کردین به این زودی چه عوض کردنی اخهه

خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
2706