2737
2734
عنوان

شیر نخوردن بچه چند ماهه کی تجربه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 19 پست
ممنونم عزیزم چشم انشالله بچم دوباره شیرمو بخوره  کلی دعات میکنم

قربوت عزیزم

ان شاء الله در هر صورت کوچولوتون زودی شیرتون رو بگیره...چه اونوحساسیت رو داشته باشه چه نداشته باشه

من‌خودم کشیدم و می دونم چه حس بدیه برای ی مادر

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
قربوت عزیزم ان شاء الله در هر صورت کوچولوتون زودی شیرتون رو بگیره...چه اونوحساسیت رو داشته باشه چه ...

چیزی ک یادم افتاد اینه ک خیلی وقته شیرمو نمیخوره 

شیرم خیلی کم شده و دیگه حتی نمیدوشم بهش بدم.

پس حساسیت اگه داشت الان باید سینمو بگیده چون شیرمو نخورده خیلی وقته😔

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

الان که این مطلبو می نویسم خیلی خوشحالم و یه ماه بود که نی نی دو ماهه مون اصلا سینه مادرشو نمی گرفت مخصوصا روزا....ولی سینه بعضی مادرارو می گرفت.خلاصه یه عالمه متخصص و دکتر رفتیم و به نتیجه نرسیدیم.خدارو شکر بازم قدیمی ها!

مادرم گفت یه سر پیش دعا نویس هم برین. یه دعانویسی که دعاش به بچه بسازه...خلاصه به 2-3 تا دعا نویس رفتیم  و سومی دعا براش نوشت... تا حدودی اره چمون خوب می شه.فقط دعانویس باید آدم خوبی و منصفی باشه و بیتشر از 3 یا 5 هزار تومن هم بهش ندین...وگرنه کلاهبردارن...

خلاصه ما که خداروشکر داره بچمون دوباره سمت سینه مادرش می ره.

دوست ندارم این مطلب بدآموزی داشته باشه و هر چی شد بدو کنید دنبال دعا نویس.ما همه متخصصا رو رفتیم و در آخر مجبور شدیم به این سمت هم بریم.ولی در کل زیاد توصیه نمی کنم کسی دنبال این کارا بره....مگه اینکه عین ما این قدر مجبور بشه و بچه دیگه وزن کم کنه و مادر افسرده داره می شه از دست بچه....

امیدوارم بچه هاتون همیشه سالم باشن.

سلام دوستان الان که این مطلبو می نویسم خیلی خوشحالم و یه ماه بود که نی نی دو ماهه مون اصلا سینه ماد ...

سلام عزیزان

متاسفانه دعا و ... هم جواب نداد! هنوزم خوب شیر مادرو نمی گیره نوزادمون....! احتمالا رفلاکس معدس! فعلا در گیر دکتریم ببینیم کجا می رسه....

2731

ب نظرم ببرش دکتر پسر منم این جوری بود بعد از ۴۰ روز دیگه سینمو نمیخواستو توخواب میخورد.من بی خیالش بودم گفتم شاید لج کردع.ولی بردمش دکتر ۳ ماهش بود گفت اسید معدش زیاده و راینیتیدین داد الان ک ۵ ماهشه تازه یکم بهتره.

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم