2726

بچم از خدود سه ماهگی دیگه سینمو نگرفت

الان پنج ماهشه

اگه کسی تجربه ای داره بگه لطفا

برا سلامتی و شادی دل پدرومادرم صلوات بفرستین😊

دختر منم خیلی اذیت میگرد با هزار بدبختی شیر میدادم 

وزن اولیه:۸۱😐😶😖😢😭😛😣    وزن فعلی:۶۸🤗☺😚🤩😀😉     وزن ایده آل: ۶۲😎😎😎😎😎         قد اینجانب:۱۶۷   من میتونم🤞👍👌💪💪     دارای یک عدد دخمل ناز پری😎😍😍👙👑👒💍💄📿👡👯‍       یه مامان موفق💗🙋‍💗    اشانتیون هم برید خاطره زایمانم رو بخونید💗💗💗💞💞💞💌💌💌💌💌💌🤞🤞🤞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترمنم از ۴ماهگیش موقع شیر خوردن جیغ میزد وتو بیداری نمیخورد فقط تو خواب میدادم بردم دکتر رفلاکس دا ...

دکتر گفت اگه وزنگیریش خوبه مشکل نداره.

وزنگیریش خوب بود

منم شیر خشک دارم میدم دوماهه

ولي من پشيمونم الان مياد گاهي لباسمو ميده بالا

ولي ديگه شيرم خشك شد 

من به زور شوهرم ديگه ندادم

ميگفت ٦ماه خورده بسشه انقد خودتو اذييت نكن ولي الان پشيمونم زود گذشت اين ٤ماهم

تو اگه ميتوني لااقل شبا بده تو خواب

اين شباهم ديگه نميگرفت سينه مو

پسر من اینطور بود😢😢

بعد کلللللی تحقیق و جستجو متوجه شدیم حساسیت به پروتئین گاوی داره

شما سه روز تا یک هفته هییییچ نوعدپروتئین گاوی اعم از شیر و گوشت نخور ...حتی توبیسکوییت و شکلات و ژله و کباب و...

ببین تغییری ایجاد میشه تو شیر خوردن کوچولوتون یانه

اگه بهتر شد بدون‌مشکل همینه

مراجعه کن دکتر و این رو بهش بگو تا توصیه های لازم رو بهت داشته باشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
پسر من اینطور بود😢😢 بعد کلللللی تحقیق و جستجو متوجه شدیم حساسیت به پروتئین گاوی داره شما سه روز ...

ببین شیرمو میدوشم میخوره ها ولی سینه نمیگیره 

ببین شیرمو میدوشم میخوره ها ولی سینه نمیگیره 

دقییییقا

پسر منم همین بود

پرهیزی رو که گفتم امتحان کن تا مطمئن بشی این حساسیت رو داره یانه

اگه خدای نکرده داشت هم به دکتر مراجعه کن و هم تو همین سایت کلی تاپیک در مورد این حساسیت میتونی با سرچ کردن پیدا کنی

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
دقییییقا پسر منم همین بود پرهیزی رو که گفتم امتحان کن تا مطمئن بشی این حساسیت رو داره یانه اگه خد ...

ممنونم عزیزم

چشم

انشالله بچم دوباره شیرمو بخوره 

کلی دعات میکنم

2706