2737
2734

سلام بچه ها پسر من ۱۱ ماهشه 

روی سرش پر از کبره یا همون پوسته های کلفت و سفت 

من خیلییی نگرانم دو ماه پیش که رفته بودیم دکتر برای چکاپ گفت روغن زیتون بریز همرو میکنه اما من زیاد جدی نگزفتم و چند بار زدم که اصلا تغییری نکرد   

خیلیی نگرانم اگه تجربه دارید کمکم کنید لطفا

خیلی نگرانم

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی نیس که انقد نگرانی پسر منم ۱۵ ماهشه داره بزگتر بشه خودش میره

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
2731
چیز مهمی نیس ک خودت ناراحت کنی.مرتب با روغن زیتون و بادام چرب کن و بچه رو حمام کن.

اخه خیلی زیاده فقطم جلوی سرشه یعنی با روغن چرب کنم از بین میره

کبره نیس چربی های داخل شکمه که از نوزادی روی سرش مونده حالا سفت شده ، همون روغن و بزن هر روز قبل حمام بیشتر بزن اون جا رو بیشتر ماساژ بده بعد حمام موهاشو شونه کن کم کم کنده میشه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

اشکال نداره عزیزم. تو بعضی از بچه ها طبیعیه. پسر برادر من هم همینطوری بود. مدام سرسو بسور. روغن زیتون مدام استفاده کن. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)
2738
چیزی نیس که انقد نگرانی پسر منم ۱۵ ماهشه داره بزگتر بشه خودش میره

اخه دیشب جایی مهمون بودم اونجا گفتن نکنه یه مریضی پوستیه  از دیشب دارم دیوونه میشم

دوتا پسرای من اینطورین.... نیم ساعت قبل از حموم روغن زیتون بزن .بعد که بردی حموم بایه لیف نرم و شنامپو بکش به سرش... برای دوتا پسرام اینجوری کردم و نصفش رفته

❤👬❤
کبره نیس چربی های داخل شکمه که از نوزادی روی سرش مونده حالا سفت شده ، همون روغن و بزن هر روز قبل حما ...

خدا کنه ممنون از راهنمایت عزیزم

2706