2733
2739
عنوان

امان از دست حاملگی 😖😖 بیایین همه چی داریم 😎

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 66 پست
قول نمیدیم بچه های خوبی باشیم  اخه داریم شب جمعه شب راز و نیاز های شبانه نزدیک میشیم

با این حرفت دیگه واقعا ازت توقعی ندارم 😂😂

من یکی یادم نبود کی شنبه دو شنبه بود 😁

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
برو قدم بزن وقتی هوا خوبه نشین تو خونه حتی از پنجره یا بالکن اسمون نگاهکن هوای تمیز استشمام کن

این کارا کردم شوهرم قول داده کارش تموم شد منو ببره پارک ولی همش نشسته پای هواوی من ( لب تاب) ، دیگه خسته شدم از بس منتظر نشستم 😖😖

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای من ک همش گریم میگیره بی دلیل.دلم میگیره.بی حال و بی حوصله شدم   

فرشته خوشکلم بی صبرانه منتظرت هستم تو برای من مثل یک معجزه ای کنجدکوچولوی من.خدا جونم ازت ممنونم.  
این کارا کردم شوهرم قول داده کارش تموم شد منو ببره پارک ولی همش نشسته پای هواوی من ( لب تاب) ، دیگه ...

عکسای زمان عقدتو ببین  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2742
2738
دیشب شوهرم اومد از سرکار خسته و کوفته دنبالم منو برد تو خیایونا هم دور زدیم هم خرید خونه رو کردیم حا ...

وای مثل من ، فک کن شوهر ای خوبی داریم درک میکنن وگرنه چی میشدیم تا حالا ؟!! 

بیچاره دیوونه نشه تا اخر بارداری از دستم 😀😁

الان تو ذهنت چی میگذره ؟! 

به زیبا بروفه فکر میکردم😢😢😭😭

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706