2733
2734
عنوان

دعوا

247 بازدید | 33 پست

دیروز روز 15 ام سیکلم بود.. شبش با شوهرم دعوام شد نشد اقدام کنیم.. بعدش اینقدر نشستم گریه کردم که خدا میدونه.. خدا یا کمکم کن هر چه زودتر این روزا برام تموم بشه. اخه چرا اینقدر همه چیز مسخره ست که فقط توی روزایی خاصی باید اقدام کنی

میان آرزوی تو و معحزه خدا دیواری ست به نام اعتماد

واقعا مسخره س. منم این ماه دقیقا روزای تخمک گذاریم مهمان داشتم نشد اقدام کنم اونهمه قرص و آمپول و پول و زحمت ب فنا رفت

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو بگو درسته قهرم ولی اقدام بحثش جداس😊

پنج دقیقه ای جمعش کنین باز قهر کنین

شوخی کردما دعوام نکنین😕

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
واقعا مسخره س. منم این ماه دقیقا روزای تخمک گذاریم مهمان داشتم نشد اقدام کنم اونهمه قرص و آمپول و پو ...

وقتی دارو خوردی دیگه بیخیاله مهمان هرجور شده یه وقتی گیر میاوردی یکی دوبار اقدامو میرفتی

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
مگه به یه روزه عزیز، امروز اقدام کن. بعدم اصلا از کجا معلوم که کی تخمک گذاری کردی؟ من دوره هام 30 رو ...

جدی؟ مثلا من 29 روزه ام.. احساس میکنم 14 ام یا 15 ام تخمک گزاریمه

میان آرزوی تو و معحزه خدا دیواری ست به نام اعتماد
2738

و اینکه برات از ته دل ارزو کردم هرچه زودتر خدا دامنت رو سبز کنه عزیزدل

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

درسته همین روزاس ولی منم مثلا چهار پنج روز بعد از تخمک گذاریم رابطه داشتم ولی الان باردارم😟

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
وقتی دارو خوردی دیگه بیخیاله مهمان هرجور شده یه وقتی گیر میاوردی یکی دوبار اقدامو میرفتی

از راه دور یهو اومدن سوپرایزم کردن همه چیز خراب شد خیلی حالم گرفته س

اگ میشه ی صلوات بفرستین قلب نی نیم سالم باشه ب سختی باردار شدم 

منم همیشه حس میکردم وسط دوره تخمک گذاریمه چون ترشحاتم غلیظ و زیاد میشد. ولی بعد سونو فهمیدم روز 19 تخمک گذاری شده. هیچ نوع ترشحی هم نداشتما

2706