2733
2734
عنوان

خانمهایی که تجربه سقط داشتید یه لحظه بیاید کمک لطفاً حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 139 پست
متاسفانه شیرازم و اینجا یه دکتر خوب پیدا نمیشه.راستی من اسپرین بچه هم میخوردم.

ببین شیراز هم احتمالا مرکز  ناباروری و سقط مکرر داره حتما پی جویی کن و از ماه دوم شروع کن به دادن آزمایشات، اگه نبود هم بیا تهران همراه همسرت و همه آزمایشات یک روزه میتونی بدی، از قبل وقت بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم زعفران زیادیش سمی هست، بیشتر از دو لیوان اصلا نخور، تازه همون دقیقه اثر نمی‌ذاره ممکنه یک هفته ...

واااای خدا چیکار کنم ؟!!الان ۱۰روزه فقط لکه بینی دارم حالا از دیشب اینجوریم 

ببین شیراز هم احتمالا مرکز  ناباروری و سقط مکرر داره حتما پی جویی کن و از ماه دوم شروع کن به دا ...

باشه عزیزم.از ماه دوم بارداری چیو شروع کنم؟

ببخشید زیاد میپرسم شما الان وی مصرف می‌کنید؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم . خدایا کمک کن خوش قول باشم
2728
واااای خدا چیکار کنم ؟!!الان ۱۰روزه فقط لکه بینی دارم حالا از دیشب اینجوریم  

گلم من خودم نزدیک ۵ ماه سر سقط سومم اسیر بودم چون نمی‌خواستم کورتاژ کنم خدا به همه صبر بده خیلی روزای بدی بود، زعفران من خوردم یهو بعد چند روز خونریزی وحشتناک انداخت منم قبلش خونریزی معمولی در حد پریود شدید داشتم

هفته ۵بودم ک لخته دیدم و خونریزی داشتم  دکترم گفت چیزی نیست ک بمونه بتامم از ۵۷۰ اومده ۲۰۰&nbs ...

اهاااان خوب فک نکنم مثل من بشی .چون خودش داشته سقط می‌شده

2738

عزیزم تهوع ات بخاطر این هستش که هنوز هورمون بتا تو خونت وجود داره کم کم که اونا از بین رفت خوب میشی منم اینطوری بودم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
باشه عزیزم.از ماه دوم بارداری چیو شروع کنم؟ ببخشید زیاد میپرسم شما الان وی مصرف می‌کنید؟

نه از ماه دوم به بعد آزمایشات هورمونی میگیرن، زودتر نه، چون هورمون ها دو ماه بعد بارداری طول می‌کشه جای اولش بیاد، به من قبل بارداری آسپرین و یکسری مکمل داده بودن ولی بعد از اینکه باردار شدی بهت آمپولهای ضد انعقاد خون میدن که باید هر روز بزنی، بعضی ها هم ممکنه مشکل خود ایمنی داشته باشند که اونم شرایط خاص خودش داره، اول باید دلیل سقطت مشخص شه بعد خودشون درمان شروع میکنن

خوب دکتر گفت نمیمونه چون لخته دفع کردی بتامم ک پایینه باید چیکارش کنم!؟؟

منم نمی‌دونستم باید چ‌ کارش کنم.کاش یه سونو می‌دادی ببین در چ وضعیته.تو ۵هفته آمپول میزنم.زود میاد نگران نباش

2706