2737
2739
عنوان

خانمهایی که تجربه سقط داشتید یه لحظه بیاید کمک لطفاً حالم خیلی بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 139 پست
گفتن چون بارداری اوله رحمتو دست کاری نکن طبیعی بیاد خیلی بهتره .داغون شدم تا اومد

چی بگم

منم بارداری اولم بود

قرص خوردم رفتم کورتاژ کردم

قبل کورتاژ درد داشتم

بعدش اصلا 

نگران بقایا هم نبودم

نظر دکترا باهم فرق داره

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت😍
[QUOTE=76883211]گفتن چون بارداری اوله رحمتو دست کاری نکن طبیعی بیاد خیلی بهتره .داغون شدم تا اومد[/Q ...

آره ۲۶ تا دونه سایتوتیک تو ۳ مرحله

به آرزوهایم قول رسیدن دادم . خدایا کمک کن خوش قول باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهی بمیرم آره بچم ۶هفته قلبش میزد ولی تو ۸هفته دیگه نزد هنوز نمی‌دونم چی به سرش اومد

الهی .... اگه قلب نداشت احتمال این که مول باشه زیاد بود ولی لااقل خیالت راحته، نگران نباش چون هورمون بتا هنوز پایین نیومده و اینکه احتمالا به خاطر کم خونی ضعیف شدی، ۲۶ تا خیلی زیاده، فک کنم دکتر به من ۱۰ تا داده بود سر سقط قبلیم

چرا؟

بارداریم پوچه متاسفانه ..الان هفته یازدهمم تموم شده ولی حتی یه ذره لک یا خونریزی ندارم کاملا عادبم .میترسم سخت باشه دفعش

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
2738
چ خبره 26 تا 😟😟 من هفته 8 با6 تادونه سقط کردم مگه میشه 26 تا 

آره بخدا ۱۰ تا دادن خودش و کیسه آبش و...اومد رفتم دکتر سونو کرد گفت جفت سرجاش ۱۰تا دیگه بخور جفتش اومد رفتم سونو گفتن بقایای جفتی۳ سانت مونده دیواره رحمت ۳_۴ برابر نرمال نرماله ۶تا دیگه بخور باز رفتم سونو گفت ضخامت ش درست شده و بقایا و لخته تو کانال رحمیه داره میاد.من از اول بارداری شیاف و آمپول پروژسترون زدم حس میکنم به خاطر این سفت شده بود نمیومد

الهی بمیرم آره بچم ۶هفته قلبش میزد ولی تو ۸هفته دیگه نزد هنوز نمی‌دونم چی به سرش اومد

احتمال اینکه مثل من مشکل انعقادی داشته باشی زیاده، منم به خاطر این موضوع سه بار سقط داشتم حتما خواستی باردار شی آزمایشات انعقادی و خود ایمنی رو بده، که خدایی ناخواسته دوباره تکرار نشه

آره بخدا ۱۰ تا دادن خودش و کیسه آبش و...اومد رفتم دکتر سونو کرد گفت جفت سرجاش ۱۰تا دیگه بخور جفتش او ...

خیلی احمق بودن دور ازجونت 

ابن تهوع اینا هم بخاطر مصرف بیش ازحد قرص هاست 

جنین 6 هفته اصلا مشخص نمیشه موقه دفع تنها چیزی ک مهمه جفته ک باید دفع بشه من دوبار سقط داشتم هردوبار 6 تاقرص سیوتیک مصرف کردم برای بقایا هم منیل آرگونین 

نباید میخوری اینهمه قرص معده تو داغون میکنه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
الهی .... اگه قلب نداشت احتمال این که مول باشه زیاد بود ولی لااقل خیالت راحته، نگران نباش چون هورمون ...

می‌دونی بتام روز موعد پریودم ۱۰۵ بود بعد یه هفته شد ۱۸هزاررررر.ولی قلب داشت سالم سالم بود .تو ۸هفته سونو گفت هماتوم ٫ضایعه جفتی٫هیدروسفالی خفیف ٫شکمش ذرات آب آورده!!!! میگم یعنی بتام به این مشکلاتش ربطی نداره؟

2706