2733
2734
عنوان

رفتم دکتر با معاینه از روی شکم گفت جنین کوچیکه . نگرااااانم

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون گفت اگه تکوناش کم شده زودتر برو سونو خیلی نگرانم . یعنی احتمال داره خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد؟

به همه اینو میگن

بچه من الان اصلا جا نداره تکون بخوره هربار باز بمن میگن

چون مهمه باید حواس همه مادرا باشه حتی من خودم برای فشار بالا بیمارستان بستری بودم خیلی از مادرا بابت کم شدن حرکت جنین بستری بودن اونجا

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
عزيزم چ بستني چوبيا يا كيلويي؟؟

فرقی نمیکنه من ازین یه لیتریا دوسه تا گرفتم 

کاربر قدیمی ام...همتونم میشناسم همتونم منو میشناسین☺         انقدرم هی نپرسین منو میشناسی منو میشناسی.مرسی اااه😒😒😒      از گفتن اسممم معذورم 
2731

به نظر من استرس نداشته باش. چون من هر وقت میرفتم دکتر معاینه میکرد میگفت اندازه بچه خوبه و حتی سونو هم اندازه بچه رو 3 کیلو گفته بود. اما بچم که به دنیا اومد کلا 2200 بود. دکتر خودش هم تعجب کرد. 

به همه اینو میگن بچه من الان اصلا جا نداره تکون بخوره هربار باز بمن میگن چون مهمه باید حواس همه ما ...

خوب یعنی یکسره باید حواست باشه که 4 تا تکون در ساعت و بخوره ؟ من خیلی وقتا سرم شلوغه حس میکنم همش تکون میخوره ولی نمیتونم بشمورم تکوناشو

خوب یعنی یکسره باید حواست باشه که 4 تا تکون در ساعت و بخوره ؟ من خیلی وقتا سرم شلوغه حس میکنم همش تک ...

نه دیگه اونقدر دقیق احیانا اگه بعد مدتی یادت اومد که تکوناش کمتر شده یا حس نکردی حرکتشو برو بیمارستان ضربان قلبشو چک کنن اصلا وقت گیر نیست

حتی میتونی مرکز بهداشت نزدیک محل کارت پرونده تشکیل بدی هر روز بری چک کنی رایگانم هست

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
به نظر من استرس نداشته باش. چون من هر وقت میرفتم دکتر معاینه میکرد میگفت اندازه بچه خوبه و حتی سونو ...

من میگم معاینه شکمی زیاد دقیق نیست . ولی بازم خیلی نگران شدم . اولش پرسید بچه ی خواهرت چقدر بوده گفتم 2800 گفت پس کلا بچه ها تون ریز ان ولی بعد معاینه گفت برو سونو 

62 بودم الان 70 ام عزیز

منم قبلش ۶۰ بودم هفته ی پیش ۶۷ بودم بهم گفت آخرای بیست و پنج هفته ای . گفت وزن خوب اضافه کردی . شکمم اصلاندارم زیاد.همه بهم میگن بهت نمیخوره تو ۷ ماه باشی ولی دکتر گفت خوبه همه چی

عجب دنیاییه یه گوشش جای خندست یه گوشش جای گریه....آدم نمیدونه چی بسازه چی برقصه ...کی راست میگه کی دروغ چکار بی عیب ونقصه....
2706