2737
2734

سلام راه حل چی دارید؟مژه هام به خاطر آرایش موهام دکلره و ابروهام مداد ابرو ریخته.قبلا روغن فندق میزدم به ابروهام با مداد پر میشد حالا میخواستم ببینم کسی دارویی سراغ نداره که طی تجربه جواب داده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون روغن فندق خوبه 

من باردارم فک کنم بخاطر ویتامینایی باشه ک میخورم ابروهام و موهام حسابی پر پشت شده و دیگه اصلا نمیریزه خداروشکر 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
همون روغن فندق خوبه  من باردارم فک کنم بخاطر ویتامینایی باشه ک میخورم ابروهام و موهام حسابی پر ...

خاهر بارداری پرمو کرده بدنتو.بعد زایمان دقیقا۵ماه بعدش ریزش مو وابرو ....شروع میشه🙈

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
خاهر بارداری پرمو کرده بدنتو.بعد زایمان دقیقا۵ماه بعدش ریزش مو وابرو ....شروع میشه🙈

وای خدا نکنه 

نمیخوام موهام بریزه 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...

یه برس ریمل رو تمیز بشور بزار کنار 

هر شب قبل خواب به روغن کرچک غیرِخوراکی آغشته کن بزن به مژه و ابروت.

حتی به لبهات

و بخواب و صبح بااب گرم بشور

سر یه ماه میبینی حجم ابرو و مژه ات دوبرابر شده

بشرطی ک مداوم استفاده کنی

2738

من خیلی تحقیق کردم فعلا تعریف تقویت کننده مژه و ابرو ماولا رو زیاد شنیدم ک اثر داشته قصد دارم بخرم 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
وای خدا نکنه  نمیخوام موهام بریزه

دیگه من دوتا تجربه زایمان دارم.

مال من همونطوری شد.دوران بارداری و شیردهی تا۵ناهگی موهامو میکشیدی هم چیزی دستت نمیومد ولی بعد۵ ماه هنونجوری ریزش تا الان😭😭😭

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤
2706