2733
2739

آیاصبح قبل ازصبحانه یابعدازصبحانه یاشب‌قبل ازخواب یاقبل ازشام. دلیلتون روبگیدچون بیشترمذایای هرکدومش برام‌مهمه.

الهی خیرببینی!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من الان ده سالی میشه فقط شب حموم کردم مگراینکه توی استخربودم یا دریا رفته باشم دراین حد 😂شب میرم چون ثبح که بیدار میشم بعضیاخوششون میاد نه خارج ازشوخی موهان تاصبح خشک میشه صبح که میرم بیرون تمیز میشم 

من هر وقت دلم بخواد میرم شبو روز صبحو ظهر فرق نداره، فقط چن تا چیزو رعایت میکنم همیشه هیچ وقت بعد غذا خوردن بلافاصله نمیرم حموم،یه ساعت صبر میکنم بعد،موهامو شونه نمیزنم تا وقتی خیسه،وقتی تو حموم کارم تموم شد موهامو با آب سرد میشورم یک دیقه،بعدم با آب سرد کل تنمو یه درو آبکشی میکنم،اگه تنمو آبکشی نکنم سردم باشه حتما حتما پاهامو با آب سرد آبکشی میکنم میام بیرون

صبح آدم ازخونه می ره بیرون امکان سرماخوردن بالاترنمی ره؟

اینم هست من برای خونه دارا گفتم😂😂

اخه من هروقت شبا میرم موهام بلند بود حس خشک کردن نبود سردرد شدید میگرفتم 

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2738
من هر وقت دلم بخواد میرم شبو روز صبحو ظهر فرق نداره، فقط چن تا چیزو رعایت میکنم همیشه هیچ وقت بعد غذ ...

خیلی کم سرما میخوری درسته ؟

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
من الان ده سالی میشه فقط شب حموم کردم مگراینکه توی استخربودم یا دریا رفته باشم دراین حد 😂شب میرم چو ...

با موهایه خیس میخوابید سر درد نمیگیرید؟من با مویه خیس بخوابم سرم درد میگیره،اصلا. خوب نیست خوابیدن با مویه خیس

با موهایه خیس میخوابید سر درد نمیگیرید؟من با مویه خیش بخوابم سرم درد میگیره

خیلی حااال میده من با موهای خیس میخابم هرشب

با موهایه خیس میخوابید سر درد نمیگیرید؟من با مویه خیس بخوابم سرم درد میگیره،اصلا. خوب نیست خوابیدن ب ...

نه اصلا سردرد نمیگیرم ولی خب یه حوله دست و صورت دارم منظورم سایزشه تابستونو زمستون دور سرم میپیچم من اینقدرام به خودم اهمیت نمیدما برای اینکه بالشتم خیس نشه😁

آره،خدا روشکر سالی یه بار اونم سبک،خودم چش نزنم حالا😂😂😂

علتش برای همین شست و شو هست 

یک جایی خونده بودم این مطلب رو قبلا درباره حمام ولی مطمن نبودم درست یلدمه یا نه ، برای همین پرسیدم عزیزم 

2706