2737
2734
عنوان

پایه هاش بیاین بازی شعر😉 تا حوصلمون سر نره

| مشاهده متن کامل بحث + 3407 بازدید | 790 پست
میروی و گریه میاید مرا... ساعتی بنشین ک باران بگذرد

در این درگه ک گه گه که کوه و کوه که بود ناگه مشو غره ب امروزت ز فرداین نه ای اگههههه

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
میروی و گریه میاید مرا... ساعتی بنشین ک باران بگذرد

دارد تمام عشق من از دست مي رود      

انگيزه هاي زيستن از دست مي رود

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تکراریه فک کنما... روم به جای دگر... دل دهم ب یار دگر.. هوای یار دگر دارم و دیار دگر...

راز دلت رامکن فاش ب نامحرمان      در بر مامحرمان راز گشودن خطاست

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
وای دلم  وای وای وای دلم وای دلممممممممممم

مريم گل ناز منه غنچع ي دل بازه منه 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2728
هر که در کارها شتاب کند      خانه عقل را خراب کند

دلم تنها تنها ددلم 

ما بی کسو دریا دلممممم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تورااا هرگز نمیگیرد کسی ...درقلب من جااااای توراا

اسمان بوی اجابت میدهد... بس ک قندیل دعا اویخته ست

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
در این درگه ک گه گه که کوه و کوه که بود ناگه مشو غره ب امروزت ز فرداین نه ای اگههههه

هوایی شدی خواستی ک قلبمو طورش کنی 

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2740
مريم گل ناز منه غنچع ي دل بازه منه 

هههههههههههههیییییییییی یاااارم یااااااارم یااااااااررم گل ختدیهههههههههههههه 

ب زبان لری خخخخ

دانی که چرا سر نهان با تونگویم؟        طوطی صفتی طاقت اسرار نداری

تکراری گفتی.. 

یاد وصال میکنم دیده پر اب میشود.. شرح فراغ میکنم سینه کباب میشود

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
دلم تنها تنها ددلم  ما بی کسو دریا دلممممم

مرابردی ز یاد ای جان جانان

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
مرو ای دوست مرو ای دوست

خخخخخ تیازار موری ک دانه کش اسسسسست

دیونه دوست داشتنی ازدلم کاش نری 

یک دل و یک جهت و یک رو باش... از دورویان جهان یک سو باش

هههههههههههههیییییییییی یاااارم یااااااارم یااااااااررم گل ختدیهههههههههههههه  ب زبان لری خخخخ

هواررر هوااار يا هوااار دلداروم ميايه 

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
دوستت دااارم و داانم ک تویی دشمن جاانم ازچ بادشمن جاانم شده ام دوست.....ندااانم

من را ب غیر عشق ب نامی صدا نکن... غم را دوباره وارد این ماجرا نکن. 

2706