2752
2734

سلام 

شب خوش😍

من امشب تصمیم گرفتم تابلوفرش ببافم بعد بذارم دیوار برای فروش

بنظرتون فروش میره؟ کسی تجربه مشابه نداره؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین زحمتش خیلیه و فروشش اونقدر سود نداره.مثلا برای یه اابو فرش یک متر در هفتادی بخودت تنها اگر روزی10ساعت وقت بذاری 6ماه طول میکشه تموم بشه بعد پول نخ نقشه و رفو و اینا رو هم بدی اگر ببری بازار خیلی ازت بخرن سه برابر هزینه ای که کردی مثلا اگر نخ و نقشت500تومن تموم شده ازت1500میخرن.خو دیوار هم اکثرا دلالها میخرن که ببرن به بازاریا و مشتریا بفروشن که اونم هم طبیعتا ارزون میخزن 

من با توجه به تجربه اگر برای خودت میخای یه دونه بباف ولی به عنوان شغل روش حساب نکن

ما ملت حسينيم
2731
ببین زحمتش خیلیه و فروشش اونقدر سود نداره.مثلا برای یه اابو فرش یک متر در هفتادی بخودت تنها اگر روزی ...

برای خودم یدونه بافتم

حرفتون درسته ولی تنها کاریه که میتونم با بچه تو خونه انجام بدم😞

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور