2737
2739
عنوان

ماجراي دماغ من و تجربه عمل بيني 😎

| مشاهده متن کامل بحث + 60533 بازدید | 333 پست

با اينكه آب هويج و كرفس و اناناس ميخوردم و مايعات فراوان و سوپ اما اثر بيهوشي از بين نميرفت

پشت پلكام كلا بنفش شده بود و روي گونه هام كبودي زرد !

دماغم رو توي آينه ميديدم خيلي پهن شده بود بخيه هاي تابلو داشت با اينكه دكترم قول داده بود پره هارو باز نكنه اما وقتي ديدم پره ها هم بخيه داره خيلي حالم بد شد

جو خونه خيلي سنگين بود اجازه ندادم فاميلا بيان عيادت چون حرف مفت زياد ميزدن ميومدن ميگفت وااااي چراااا عمل كردي بدتر اعصاب مادر پدرمو خراب ميكردن از طرفي ميگفتم اگه اسم دكترو بپرسن يهووو ميگن واي چرا اون ! بدتر دل مامانم خالي ميشه

خلاصه اون ده روز اول خيلي سخت گذشت نوبت باز كردن گچ شد زنگ زديم اون دستيار دكتر گفت خانوم عيد نوروزه ما نيستيم تا يه هفته ديگه منم از استرس داشتم ميميردم باهزار بدبختي راضي شد بياد مطب

گچ رو كه برداشت و تامپون رو خارج كرد و بخيه هارو كشيد اصلا اصلا درد نداشت ، البته گچ كه نه آتل بود . تامپون هم كه ميكشيد درد نداشت ولي چندس بود حدود دو متر گاز رو كرده بودن تو هركدوم از سوراخا!

خلاصه رفتم جلوي آينه مطب يهو داد زدم واي من چرا شكل ميمون شدم !! خواهرمم دلداريم ميداد پدرم كه كلا رفت بيرون فكر كنم گريه ش گرفت !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه موقعي هست دماغتو ميچسبوني به شيشه پهن ميشه توصورتت دماغ من اون شكلي شده بود

فاصله لب و دماغم خيلي زياد شده بود و وسط دوتا چشمم خيلي پهن بود شبيه كارتون آواتار شده بودم !

كم كم داشتم مثل هاپو از كاري كه كردم پشيمون ميشدم . دستيار دكتر برام چسب زد واااي خيلي درد داشت تا جايي كه ميتونست دماغمو فشار داد و گفت كه هر روز دماغتو با سرم بشور

2731
خلاصه اون ده روز اول خيلي سخت گذشت نوبت باز كردن گچ شد زنگ زديم اون دستيار دكتر گفت خانوم عيد نوروزه ...

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
بابا خواهر من عمل کرد اصن نفهمیدیم چیشد؟ نه دردی نه حال بدی نه فشاری هییییییچی صفر ه صفر، چرا اینجور ...

میگن ب وزن بستگی داره ..😓😓😓

وزن بپایین ادم زجر میکشه 

البته اینطوری شنیدم 😕😕😕😕😕

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738

خيلي حالم بهتر شد چون ميتونستم از دماغ نفس بكشم اما خوشحالي من يه روز بيشتر نبود چون دوباره دماغم كيپ شد و يه حالتي كه انگار دماغم پره ولي خالي بود !

حالا قيافم با چسب بهتر شده بود و با خودم حال ميكردم و هي عكس ميگرفتم

بهم گفتم هفته اي دو بار چسبتو در بيار دماغتو بشور و بيا مطب چسب جديد بزن

هر بار كه چسب رو بر ميداشتم دماغم يه شكل بود يه بار تيز بود يه بار گرد بود و البته يه مقداري كج بود كه دكتر ميگفت چون كج خوابيدي اينطوري شده در حاليكه من خيلي خيلي رعايت كرده بودم ولي دكتر زير بار نميرفت

سه ماه كه از عملم گذشت ديگه چسب نميزدم تازه مادرم براي اولين بار منو بدون چسب ديد و گفت خوشگل شدي ! هرچند ميدونم قيافه قبلمو بيشتر دوس داشت!

خلاصه شدم نقل مجالس ! خاله خان باجي ها و پيرزنا ميگفتن چرا عمل كردي زشت شدي و جوونا ميگفتن عالي شدي

میگن ب وزن بستگی داره ..😓😓😓 وزن بپایین ادم زجر میکشه  البته اینطوری شنیدم 😕😕😕😕😕

آره منم سر بيهوشي خيلي اذيت شدم چون ٤٥ كيلو بودم

ولي بعد ٦ ماه خودم رو ابرا بودم با خودم حال ميكردما

حالا از قيافم ميگم كه بعد عمل خيلي شيك تر شدم قبل عمل هرچي بيشتر ارايش ميكردم زشت تر ميشدم ولي بعد عمل با ارايش كلي توپ ميشدم و خودم ازين قضيه خيلي خوشحال بودم ! انگار صورتم تميز و با كلاس شده بود با لنز و آرايش كه خيلي خوشگل ميشدم و چون هميشه خيلي از نهال سلطاني خوشم ميومد خوشحال شدم كه قيافم تو اون مايه ها شده بود!

نامزدم خيلي ذوق كرده بود و همش ميگفت چه خوب شد عمل كردي

بعد يه سال دماغم عالي شد هموني شد كه ميخواستم و امكان نداره بيرون و جايي برم ازم نپرسن كجا عمل كردي و اسم دكترت چيه وقتي ميگم فلاني همه ميگن واي اون كه گند ميزنه مال تو چطوري انقد خوبه

خلاصه از دماغ جديدم خيلي راضيم و خيلي روي اعتماد به نفسم اثر گذاشته

هركي ميگه قبلت بهتر بود عكس قبل رو كه نشونش ميدم ميگه واي نه الان خيلي بهتري ! چون قيافه قبلم يادشون نمياد يه چيزي برا خودشون ميگن

خلاصه كه بنظرم اون همه سختي مي ارزيد به دماغ جديدم

عكس هم نميذارم باتشكر 😁

2706