2737
2734
آگه شی تیزی داخلش رفته باشه در  کودکی معلوم میشه

بابا اصن ربطی به پرده نداره تشخیص دادن رابطه اگه کسی پردش پاره باشه بگه بر اثر رابطه نبوده بخواد ثابتش کنه دکتر چک میکنه ببینه ساییدگی داره یا نه اگه نداشت گواهی میدن که رابطه ای در کار نبوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی دقیقا چی مینویسن میگن پارگی و اسیب دیدنی داره و گواهی سلامت میدن 

عزیزم من چند ماه پیشرفتم درمورد این ک پرده بکارت داره مینویسه و نوعش و توضیحاتی دربارش 

تو دوتا برگه اینارو مینویسه یکی برای خانواده خودت و اون یکی واسه خانواده همسر وباید همسرتم باشه تا اثر انگشت بزنه و امضا کنه اون گواهی رو 

میشه واسه مشکلمون یک صـــــلوات بفرستید ؟؟ 💓☜پروردگارا یاری ام ده تا بشود همان ک صلاح است ☞
2738
خوب آگه کسی پارگی جزعی داشته باشه مینوسسه

خب احتمالا اره ولی مطمئن نیستم 

فک میکنم مشخص باشه بر اثر رابطه هستش یا حادثه 

میشه واسه مشکلمون یک صـــــلوات بفرستید ؟؟ 💓☜پروردگارا یاری ام ده تا بشود همان ک صلاح است ☞
خوب آگه کسی پارگی جزعی داشته باشه مینوسسه

عزیزم پارگی ناشی از دخول کاملا مشخصه و فرق داره با اسیب دیدگی بکارت بر اثر عوامل دیگه  پزشک یا در نهایت پزشک قانونی صد درصد تشخیص میده 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

بذارید من تجربه خودمو بهتون بگم خواهشا گوش کنید

من قبل عقدم مادر خودم گفت که بریم گواهی بگیر

البته من تصورم این بود که به من داره تهمت میزنه ولی خودش میگفت نه این واسه اینه که راه حرف رو ببندیم اگه مشکلی پیش اومد

من خیلی گریه کردم تو خلوت خودم حس کردم بهم توهین شده گفتم اگه خدا بهم دختر داد هیچوقت نه خودم میگم گواهی بگیر نه اجازه میدم کسی همچین توهینی به دخترم کنه

اینا گذشت و نامزد منم در جریان بود که میخوام برم واسه گواهی حتی دید ناراحتم گفت میخوای من به مامانت بگم نری گفتم نه الان اگه نرم حرف پشتم میمونه

مادرم گواهی منو یه روز بدون اینکه من بفهمم به مادرشوهرم داده بود و خلاصه همسرم هم دید

موقع رابطه مون من خونریزی نداشتم درحالی که همسرم میگفت حتما هنوز پ ا ر ه نشده که خون نمیاد مگه میشه آخه نیاد

بعد اینکه مطمئن شد کار تموم شده دید واقعا انگار خون نیومده

اون لحظه من خودمم استرس داشتم که وا چرا پس نیومد

اما همینکه میدونستم همسرم گواهی رو دیده باعث شد اونشب برام با آرامش باشه و مجبور نباشم به همسرم حالی کنم که والا من مشکلی ندارم

بماند که فرداش من خونریزی دلشتم که اصلا همسرم نبود که بخواد ببینه

به شما پیشنهاد میکنم خودتون برید بگیرید و پیش خودتون داشته باشید ، هم از نوعش مطلع میشید هم واسه اینجور مواقع خوبه

عاقا اینو گفتی یاد دوستم افتادم ما دبیرستان بودیم کلاسمون طبقه بالا بود بعد دوستم  سر میخورد از نرده پله میرفت پایین هی بهش میگفتم نکن ادا درمی اورد واسم آخرش بنده خدا یه روز داشت می اومد پایین تیزی  پایین نرده رفت تو پاش این بنده خدا گریه میکرد خلاصه خونریزیو.‌..منم بهش رفتم گفتم خوبت شد 😑چون خیلی مسخرم میکرد وادا درمی اورد 

بذارید من تجربه خودمو بهتون بگم خواهشا گوش کنید من قبل عقدم مادر خودم گفت که بریم گواهی بگیر البته ...

دقیقا واسه منم همین اتفاقا افتاده بود 

اولش خیلی درکش برام سخت بود ولی بعدا خوشحال شدم ک راضیم کردن ب این کار 

دقیقا واسه منم همین اتفاقا افتاده بود  اولش خیلی درکش برام سخت بود ولی بعدا خوشحال شدم ک راضیم ...

آره منم خوشحالم که انجام دادم

امیدوارم دخترای دم بخت با تعصب با این موضوع بر خورد نکنن