2733
2734
عنوان

متد جدید آی وی اف و 70% احتمال مثبت شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 177118 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببخشید رئیسم اومد آف شدم - من بندرعباسم دکتر خشاوی این دکی خیلی به روزه هر روز هم آمریکاست برا آموزش ...

سلام دوستم میدونم تاپیکت ماله خیلی سال پیشه یا اینکه هنوزم میای سایت یا نه ولی لطفا اگه میایو پیغاممو دیدی بهم جواب میده میخوام بدونم با دکتر خشاوی آی وی اف نتیجه گرفتی؟

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
دوستان اینجا دیگه کسی نمیاد؟منم ساکن بندر هستم و از دوستان بندری که مریض خانم دکتر هستند کمک می خوام

سلام ساحل جون من تازه این تاپیکو دیدم منم هستم عزیزم اگه پیاممو دیدی جواب بده حتما😊

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

خانمهای عزیز سلام.همسر بنده تو بیمارستان لاله عمل ای وی اف انجام داده.من فقط اومدم بگم اگه قصد این کار رو دارید به هیچ بیمارستان لاله نرید.اولا که همشون از دکتر گرفته تا واسطه همشون دلال هستن و پولکی.یعنی چیزی که واسشون مهم نیست بیماره.هر طور شده به عناوین مختلف عیب روت میزارن که عملت کنن و پول بگیرن.

قسمت نازایی این بیمارستان یه بخش خودمختاره با قوانین مسخره و بی در و پیکر خودش.وقتی هم که شکایتی داری هیچ کسی به دادت نمیرسه.من پیش مدیریت بیمارستان رفتم گفت اون بخش به ما مربوط نمیشه.

رسیدگیشون در حد صفر .حتما باید یه نفر رو با خودت ببری چون همه کارها رو خودت باید انجام بدی(نمونه ببری ازمایشگاه،مریض ببری سونوگرافی و ....)

پرسنل اداریش البته به جز یکی دو نفر بی ادب ترین پرسنلی هستن که تا حالا تو بیمارستانها دیدم.

در مورد واسطه ای که ما باهاش کار کردیم هم باید بگم که متاسفانه فقط پول رو میشناخت و در مورد شخص اهدا کننده تخمک دروغ زیاد به ما گفت از سن اهدا کننده گرفته تا تعداد فرزند اهدا کننده و ...

به عناوین مختلف و خارج از قرارداد هم پول از ما میگرفت مثلا بعد از انتقال گفت که واسه خانم اهدا کننده مشکل زنانه پیش اومده و باید فلان قدر دیگه بابت پول دارو پرداخت کنید.که بعدا و خیلی تصادفی تو بیمارستان متوجه شدیم که اصلا این اتفاق واسه اون خانم نیوفتاده.

خلاصه ما که اصلا راضی نبودیم از بیمارستان لاله.روز اولی که رفتیم واسه انجام کارهای مقدماتی یه اقایی همین توصیه رو به ما کرد که متاسفانه گوش نکردم و پشیمون شدم.

2706