2737
2734
عنوان

ساک حاملگی 26میلی

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 23 پست

لکه بینی که عادیه بیشتر خانم های باردار اوایل ش دارن نگران نباش به خودت استرس نده خدارو چه دیدی رفتی دکتر بگه خوبه همه چی 

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...
با GS26 نوشته هفت هفته و سه روز

من تا هفته ۶ دل درد داشتم مثل پری بود.اگع شدید نیست ومیشه تحمل کرد نگران نباش

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش احساس میکنم اون نقطه کوجیکه سمت چپ جنین بود. خاستم همونجا تو مطب سونوگرافی بهش بگم ولی خیلی با اطمینان حرف میزد که جنین نیس

الهی عاملنا بفضلک ولا تعاملنا بعدلک یا ارحم الراحمین
من تا هفته ۶ دل درد داشتم مثل پری بود.اگع شدید نیست ومیشه تحمل کرد نگران نباش

مال منم مثل پریه. شدیدی نیست بیشتر وقتی طولانی مدت میشینم یا وایمیستم میاد سراغم. ولی خیلی احساس سنگینی دارم.کش شلوار هم اذیتم میکنه و همیشه دکمه شلوارام بازه. دولا هم به سختی میشم.بعضیا میگن شاید دوقلو باشه ولی چون ارث نداریم چشمم اب نمیخوره. هیچ حالت تهوع و ویاری ندارم. دلم هیچی نمیکشه. برا همین نگرانم که پوج باشه

2728
مال منم مثل پریه. شدیدی نیست بیشتر وقتی طولانی مدت میشینم یا وایمیستم میاد سراغم. ولی خیلی احساس سنگ ...

منم فقط دل درد پری داشتم تا هفته ۶ وچندروز حالم خوب شد وبه محض وارد شدن به هفته ۷ ویار وحشتناک گرفتم از اب هم متنفرشدم تو دوهفته ۴ کیلو کم کردم.اصلا نگران علائم نباش .چون هرروز یه اتفاق جدید تو بدن میفته.انشالله همه چی نرماله.سوره یاسین وحجرات حتما بخون برا سلامتی نی نی ت

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
جنین از کیسه زرده تشکیل میشه .وقتی ساک خالی باشه میگن پوچه.وقتی کیسه باشه یعنی جنین درحال تشکیله اما ...

ساک حاملگی داخل رحم هستش و جنین به داخل همون تشکیل میشه

کیسه ی زرده داخل تخمدانه و کارش ترشح پروژسترون برای حفظ بارداریه.

بنابراین وقتی بالای ۵ هفته ساک حاملگی بی جنین گزارش میشه یعنی اینکه حاملگی پوچ هست .

تا ۷ هفته ی تمام هم مهلت میدن تا قلب تشکیل بشه .

منم هفته هشت رفتم و بهم گفتن شش هفتم و فقط ساک 17 میلی هست وبارداری پوچه و باید سقط کنم متاسفانه ..من اصلا لکه و خونریزی و درد ندارم ...فردا میرم برای سقط 

دو سقط و یک دنیا حسرت و دلم که هرگز آرام نخواهد شد...
ساک حاملگی داخل رحم هستش و جنین به داخل همون تشکیل میشه کیسه ی زرده داخل تخمدانه و کارش ترشح پروژست ...

بااین وجود باید حاملگی منم پوچ اعلام میکردن چون ۶ هفته ۴ روز بودم وخبری از هیچ نبود.

برا اعلام پوچی وتشکیل نشدن قلب هیچوقت زود اقدام نکنید.

2738
بااین وجود باید حاملگی منم پوچ اعلام میکردن چون ۶ هفته ۴ روز بودم وخبری از هیچ نبود. برا اعلام پوچی ...

عزیزم منم فکرکنم حکایت شماام

دیروز یه ترشح خونی ازم اومد رفتم بیمارستان سونو واژینال نوشتن دادم طبق سونو ۵هفته و دوروز بودم که یه هفته از اخرین مریودیم تاریخش کمتره کیسه هنوز بدون جنین بود پشت کیسه ام هم هماتوم بود فقط چون گروه خونم منفی بود برام رگام زدن معاینه ام هم کردن گفتن بسته شده بین خودشون نمیدونم منظورشون چی بود شیاف و هیچی ام برا اون ترشحم ندادن

شماام شرایطت مث من بود چندوقت بعد رفتی سونو شکمی

دیگه دکترم نرفتم واگذار کردم به خدا

تو سونو ام زده ده روز بعد تکرار شود

بعد ۳ تا سقط واستفاده کلی دارو تو بارداری.درکمال ناامیدی به آرزوم رسیدم.خداااااااااای مهربونم همیشه شکرگذارتم بخاطر داشتن دلبرکم  👩‍👦خدایا مواظب پسرم باش و ان شاالله هیشکی تو آرزوی فرزند نمونه...