2737
2739

سلام

دوستان پسر من از نوزاديش به طور مادرزادي يه برآمدگي روي پاش داشت كه كمي كف پاش هم بود

كه از وقتي راه رفتنش شروع شد درداشم شروع شد 

هي بدتر و بدتر شد 

يه بار دوسالگي ام ار اي كرديم دكتر تشخيص همانژيوم داد گفت بزرگتر بشه از بين ميره

الان سه سال گذشته و هيچي تغييري نكرده بهتر كه نشده هيچ

بدترم شده

بچم نميتونه درست راه بره همش رو پنجه پاش راه ميره

دكتر ارتوپد گفت اينطوري به كمر و ستون فقراتش اسيب ميرسه

يا روزا بازي ميكنه شبا تو خواب درد داره و گريه ميكنه

ديشب باز بردمش دكتر

اينبار گفت به نظر مياد avm باشه و همانژيوم نباشه

گفت كه تو بافت پاش ريشه كرده و اگه بخواد كامل تخليه كنه ممكنه بافت پاش آسيب ببينه 😔

گفت ممكنه عملم كنم اين درد بمونه يا برگشت كنه

حالا براي تشخيص نهايي باز ام ار اي نوشته كه بايد انجام بدم 

كسي تجربه اي تو اين زمينه داره؟؟ توروخدا راهنماييم كنين دارم ديوونه ميشم از نگراني 😔🙏🏻

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم رو صورتش داره ک گفتن همانژیومه و تا گ 5سالگی رفع میشه اگه نشد باید 10سالگی جراحی شه، من هم متخصص پوست نشون دادم هم متخصص نوزادان البته برا پسر من از 2ماهگی یهو درومد اولش مث ی خش بود بعد بزرگتر شد

2728
پسر منم رو صورتش داره ک گفتن همانژیومه و تا گ 5سالگی رفع میشه اگه نشد باید 10سالگی جراحی شه، من هم م ...

عزيزم شما ام ار اي انجام ندادين؟مثل عكسي كه فرستادمه مال پسرتون؟

ميشه عكسشو ببينم؟

عزيزم شما ام ار اي انجام ندادين؟مثل عكسي كه فرستادمه مال پسرتون؟ ميشه عكسشو ببينم؟

نه عزیزم ولی بهمون گفتن همانژیومه جراحی میکنن، نگران نباش و پیگیر شو پیش ی جراح عمومی خوب برو انشاالله زودی خوب میشه، میدونم خیلی سخته ولی پیش اومده

نه عزیزم ولی بهمون گفتن همانژیومه جراحی میکنن، نگران نباش و پیگیر شو پیش ی جراح عمومی خوب برو انشاال ...

ميدوني اخه پسر من درد داره

من فوق تخصص جراحي عروق  بردمش

حالا بايد بازم ام ار اي انجام بدم 

خدا كنه قابل درمان باشه بچم خيلي اذيت ميشه😔🙏🏻

2738