2733
2739
عنوان

ي سوال از بارداري عزيز ..

89 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من دو هفته ديگه ازمايش و سونوي NT  دارم، اصلا نميگذره، نميدونم چرا خيلي استرس دارم ، كسي ميدونه قبل از اون چطوري ميتونم صداي قلب ني نيمو بشنوم؟ اخرين بار تو٦ هفتگي صداشو شنيدم الان ٩ هفته هستم. حتما بايد برم سونوگرافي ؟ يا جور ديگه هم امكانش هست؟ 

خبر آمد خبری در راه است... 😊😊

با دستگاه هم میشه خونه بهداشت بری با یه دستگاه کوچولو صدای قلب رو چک میکنن! 

البته فک کنم تو هفته های پایین نشه با این دستگاه! و باید باید با دستگاه سونوگرافی صدای قلب چک بشه! البته سونو نمیکنن فقط صدای قلبه....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استرس نداشته باش توکل کنبخدا ان شا الله این دو هفته ک هیج نه ماه به زودی میگذره

اخه من هيچ وياري ندارم، هيچ حالتي ندارم، هيچ تغييري هم نكردم.. واسه همين همش نگرانم.. 

اخه من هيچ وياري ندارم، هيچ حالتي ندارم، هيچ تغييري هم نكردم.. واسه همين همش نگرانم.. 

منم تغیری نکردم با اینک شیش ماهمه .

ویار زیادم نداشتم گاهی در حد عوق اونم نسبت به راه پلمون هر وقت از راه پله رد میشدم حالم بد میشد

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
فعلا تو این هفته فقط سونوگرافی اوایل ادم میخواد هر روز بره سونوگرافی.ولی خب چاره ای جز صبر نداری عز ...

دقيقا.. خيلي سخت و دير ميگذره.. من تو ٦ هفتگي صداي قلشو شنيدم، مشكلي پيش نمياد واسش ديگه نه؟؟؟

2738

چاره یی جز تحمل نداری وگرنه همش باید سونوگرافی باشی،منم تا هفته ۲۱ هرروز فکر میکردم بچه م سالمه یانه چون تکونم نداشت

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
منم تغیری نکردم با اینک شیش ماهمه . ویار زیادم نداشتم گاهی در حد عوق اونم نسبت به راه پلمون هر وقت ...

جدي؟؟ خيالم كمي راحت شد، مرسي عزيزم

جدي؟؟ خيالم كمي راحت شد، مرسي عزيزم

اره بخداامروز جاریم میکه یکم ورم کردی 

میگم نه بابا خواب بودم شاید برا اونه من ک از خدامه عوض شم ولی خب همین موندم 

شکمم بزرگ نیست چادر ک میپوشم کلا گم میشه 

خاهرم از چهار ماهگی چاق شده بود و شکم داشت اما من نه

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
چاره یی جز تحمل نداری وگرنه همش باید سونوگرافی باشی،منم تا هفته ۲۱ هرروز فکر میکردم بچه م سالمه یانه ...

ولي فك كنم سونو NT  بیشترین استرس و داره؟ درسته؟ یا من اینجوری فک میکنم؟؟؟ 

دقيقا.. خيلي سخت و دير ميگذره.. من تو ٦ هفتگي صداي قلشو شنيدم، مشكلي پيش نمياد واسش ديگه نه؟؟؟

منم اوایل همش نگران بودم.اکثرا خواب میدیدم قلب نداره یا یه مشکلی داره

ولی اطرافیانم میگفتن همون خدایی که بهت هدیه داده خودش حفظش میکنه

تو هم عزیزم توکلت بخدا باشه و بخدا بسپرش.مواظب خورد و خوراکت باشه.هیچ اتفاقی براش نمیافته انشالله بسلامتی بغلش میگیری

اره بخداامروز جاریم میکه یکم ورم کردی  میگم نه بابا خواب بودم شاید برا اونه من ک از خدامه عوض ...

میگن بچه تو ماه های اخر وزن میگیره، احتمالا یکی دو ماه دیگه کاملا مشهود بشه 😍😍

منم اوایل همش نگران بودم.اکثرا خواب میدیدم قلب نداره یا یه مشکلی داره ولی اطرافیانم میگفتن همون خدا ...

اره منم ب خودش توکل کردم اما دست خودم نیست نگران میشم. 

ان شاالله🙏🏻  ، همچنین برای شما عزیزم 🙏🏻

2706