2737
2739

والا تو شهر ما فقط یه نفر هس که من به فالش اعتقاد،دارم.بقیه نه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهرتون کجاست؟

ارومیه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2728

موکل دارن درست هم هست حرفاشون .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

عزيزم نميدونن كه 

همون چيزايي كه براي اكثر جوونا اتفاق ميوفته رو ميگن حالا واسه شما بعضياش اتفاق افتاده كه ميگي آره فالگيره فهميد در حاليكه نفهميده همينطوري يه دستي زده 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2738
عزيزم نميدونن كه  همون چيزايي كه براي اكثر جوونا اتفاق ميوفته رو ميگن حالا واسه شما بعضياش اتف ...

منم با شما موافقم. همشون از یه زن فلان و یه مرد فلان و اون کلیت ها رو میگن . و بعد میبینی هر کسی یه جوری به زندگیش ربطش میده 

من یه بار کلاس رقص بودم یه خانومی اومد اونجا گفت یه جلسه رایگان برا همتون فال قهوه میگیرم . من یه تاپ تنم بود که روش شعرهای فارسی خوشنویسی شده بود . مطابق شخصیت یه آدم با احساس برام شروع کرد به فال گفتن . میخواستم بگم زحمت کشیدی تحلیل به این قوی ای انجام دادی

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.
منم با شما موافقم. همشون از یه زن فلان و یه مرد فلان و اون کلیت ها رو میگن . و بعد میبینی هر کسی یه ...

آره گلم دقيقا

همشون قبل اينكه بگن همه چيو در نظر ميگيرن اينكه مجردي يا متأهلي طبق اون حرفاشونو ميگن 

خب ما هم كه فالگير نيستيم گاهي از حرفا و چهره افراد ميدونيم كه خوشحاله ناراحته يا هرچي اينا هم از همون روش استفاده ميكنن كه متأسفانه بعضيا باور ميكنن و اين باعث ميشه ايمانشون ضعيف بشه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

به نظرم بعضیها فقط برای درامد سر ادمهای متاصل و ناامید کلاه میذارن

آخرین بار که فال گرفتم کلی از من اطلاعات گرفت، بعد هرچیز بدی که قابل تصور بود بهم گفت...

بعدشم گفت خودم باهات تماس می گیرم

من چون گفت ارمنی احساس خوبی داشتم البته مطمینم دروغ می گفت

والا من که هفته پیش فال گرفتن.توی اینستا هم بهش پیغام دادم.نه چهره مو دید نه هیچی . فقط سن و اسم مادر و مجرد یا متاهلی رو پرسید که این سوالات توی فال باید پرسیده بشه . چنان هر چیزی که اتفاق افتاده بود تو گذشته رو دقیق گفت که خودم موندم 

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.