2733
2734
عنوان

عقد طولاني

235 بازدید | 14 پست

سلام دوستان من عقدم طولاني شده به هردري ميزنم مانع بوجود مياد خودمو شوهرم بريديم تورو خدا دعا كنين چون كه خودم هرچي دعا ميكنم نذرونياز ميكنم نميشه ديكه واقعا كم اوردم

انشاالله زودتر شرایط ازدواج تون فراهم شه 

(ب عروسی یا حتی مهمونی مختصر و مفید هم فکر کنید )

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صبور باش دختر مهم اینه کنار هم هستین و مال همین

مننننن چی بگم که چهار ساله دوستم و چند سال دیگه هم باید دوست بمونیم و بعدش عقد و چننند سال عقد تا شرایط برای عروسی فراهم شه😂😂😂

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
صبور باش دختر مهم اینه کنار هم هستین و مال همین مننننن چی بگم که چهار ساله دوستم و چند سال دیگه هم ...

چند سالتونه جفتتون😑

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢
2738
چند ساله عقدی  من یه سال و نیم  منم مشکل جهاز دارم شاید نتونیم حالا حالا ها عروسی کنیم

من از نودوسه عقدم خيلي هردومون اين در اون در زديم من حتي راضي ام عروسي نگيرم بنده خدا وقتي عقدكرديم بابام ورشكست كرد اونم درگير مشكلات ماشد بعدخونشو فروخت الان اينطور جهازم نكو خيلي گرون

2706