2737
2734
عنوان

دکتر صدیقه اخوان متخصص زنان

6733 بازدید | 19 پست

سلام . خانم ها کسی هست که دکتر خانم صدیقه اخوان باشه ؟ اطلاعاتی ازش دارین؟ باحوصله هست ؟ تشخیصش چطوره

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
سوال منم هس

منم تعریفش رو شنیدم ولی مطمئن نیستم 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خیلی برخورد خوبی داره 

واینکه کارش هم خوبه 

من مامانم برای عمل رحم بردم پیشش 

فکر نمی کردم آنقدر ازش تعریف کنند 

ولی خانومی که سی سال پیش این بچه اش به دنیا آورده الانم برای چکاب میاد پیش همین 

من خودمم دیگه پیش کس دیگه ای نمیرم چون بهتر از چند نفری بود که من برای معاینه پیششون رفتم 

تقریبا بعد از 4 تادکتر این انتخاب کردم و بهش اعتماد کردم 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
بچه ها همیشه مطبش قول قوله است 

گلم شما بیمارش بودین؟ چندنفر چند نفر میفرسته داخل؟ به شرح حال بیمار خوب گوش میده؟

اره گوش میکنه 

واسه معاینه که اتاق جدا 

همه رو که جدا جدا دید، جمع میشن حالا تو دفتر خودش بعد یکی یکی میگه که باید چی کار کنی و دارو میده 

یک چیزی بگم اینکه خیلی هواس جمع 

من ازش خوشم آمده 

دکتر یک جورایی باید به دل بشینه 

این به دل من نشست 

2738
4_5 نفری میرن تو دفترش 

وای خدایا اینقد بدم میاد که چندنفر داخلن ادم خجالت میکشه نمیتونه راحت صحبت کنه عجبا

اره گوش میکنه  واسه معاینه که اتاق جدا  همه رو که جدا جدا دید، جمع میشن حالا تو دفتر خود ...

قبول دارم باید بتونی باهاش راحت باشی و بهش اعتماد داشته باشی . از دکتری که وقت نذاره برا مریض خوشم نمیاد استرس میگیرم و به تشخیصش شک میکنم

وای خدایا اینقد بدم میاد که چندنفر داخلن ادم خجالت میکشه نمیتونه راحت صحبت کنه عجبا

راحت حرفت بزن. تو آخرین نفر بشین، خودش آخری می فرستند بیرون 

راحت حرفت بزن. تو آخرین نفر بشین، خودش آخری می فرستند بیرون 

مرسی گلم از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی انشاالله پیش این دکتر نتیجه بگیرم 

مرسی گلم از اینکه وقت گذاشتی و پاسخ دادی انشاالله پیش این دکتر نتیجه بگیرم 

به نظر من کارش خوبه 

یک خانم آمده بود بعد رفته بود پیکر تراشی، من گفتم خوب چرا رفتی 

همین اخوان بهش گفته بود اگه میتونی برو 

به دلیل اینکه قبل بارداری هیکلش دیده بود بهش گفته بود تو اگه بردار بشی این اتفاق ها به این دلایل برات میافته 

مگر اینکه وزنت کم کنی 

بعد همه کاری واسه وزنش می کنه می بینه نمیشه میره پیکر تراشی بعد آمده بود برای آماده شدن دوران بارداری 

به نظر من کارش خوبه  یک خانم آمده بود بعد رفته بود پیکر تراشی، من گفتم خوب چرا رفتی  همی ...

چه خوب که پیشنهاد میده بعضی دکتر ها زورشون میاد حتی دارو بنویسن . من هم کیست تخمدان دارم میخوام برای درمان برم پیشش که انشاالله برا بارداری به مشکل نخورم

2706