2733
2739
عنوان

میشه لطفا منو راهنمایی کنین

75 بازدید | 18 پست

بچه ها من خیلی تنهام دلمم میخواد بای جنس مخالف دوس بشم بخاطرتنهایی کمبودمحبتو...حالا ی پسری هس تو تل اشناشدیم خودش که میگه تورو برا ازدواج میخوامو..ولی من باورم نمیشه نمیتونمم اعتماد کنم یعنی میترسم وابسته بشم ولم کنه ازینورم واقعا تنهام جوریکه انگیزه هیچ کاریوندارم حتی بزور میتونم غذامم بخورم احساس میکنم افسردگی گرفتم بنظرتون کار درست چیه باهاش دوس بشم ماتو یه شهرنیستیم چکارکنم؟؟؟؟

کــــاش دلهـــا در چهــره ها بــود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نههه وابسته میشی بیشتر افسردم میشی

چون قبلا یبارم تو سن کم شکست خوردم برا همین میترسم واقعا،ولی ازینورم این حس دوس داشته شدن زندگیمو خراب کرده

مطمعن باش یه دوره خیلی کوتاه شاد و خوشحال بعدش خیلی زود تنها و غمگین و پشیمون میشی 

سعی کن یه کم به معنویات رجوع کنی از خدا کمک بگیر نماز و قران بخونی حتما حتما بهتر میشی

این دوستی ها هیچوقت عاقبت خوشی نداره اگه خودتم خوب خوب فکر کنی حتما به همین نتیجه میرسی 

مطمعن باش یه دوره خیلی کوتاه شاد و خوشحال بعدش خیلی زود تنها و غمگین و پشیمون میشی  سعی کن یه ...

میدونی نمازامو ک میخونم بعدش از خدا یچیزی میخوام بهم نمیده ترکش میکنم خودمم ازین حالتام خسته شدم

2738
میدونی نمازامو ک میخونم بعدش از خدا یچیزی میخوام بهم نمیده ترکش میکنم خودمم ازین حالتام خسته شدم

چون وقتی نماز میخونی واسه خود خدا نمیخونی  واسه خودت میخونی که بعدش یه چیزی رو بخای 

امتحان کن 40روز خالصانه و از ته قلب باخلوص کامل نماز بخون و سعی کن به خدا نزدیک بشو در عوضشم هیچی ازش نخاه جز اینکه بهترین ها رو واست رقم بزنه بی برو برگرد جواب میگیری

چون وقتی نماز میخونی واسه خود خدا نمیخونی  واسه خودت میخونی که بعدش یه چیزی رو بخای  امتح ...

.مرسی عزیزم،باشه اینکارو میکنم حتما،تورو خدا برام دعا کن خیلی خستم ❤

شاید واقعا چیزی که تو ازش میخای به صلاحت نیست همیشه بگو خدایا اون چیزی که صلاحمه و بهترینه قسمتم بشه 

سعی کن کارایی که میدونی وسوسه گناه میاره رو انجام ندی اینم خیلی کمکت میکنه که به خدا نزدیک بشی

.مرسی عزیزم،باشه اینکارو میکنم حتما،تورو خدا برام دعا کن خیلی خستم ❤

خاهش میکنم عزیزم حتما حتما چشم اگه لایق باشم دعات میکنم 

مطمعن باش که خدا خیلی دوست داره و به حال خودت رها نکرده همین عذاب وجدان و دو دلی که داری واسه همینه 

2706