2737
2739
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262853 بازدید | 29112 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره عزیزم..اسمشو میخوایم علی بذاریم😊جنسیتمو اول اولا ثبت نام سایت مرد زدم 😂😂نمیدونستم تغییرش نداد ...

ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد

منم یه پسر پنج ساله به اسم علی دارم خودش اسمشو خیلی دوست داره به خاطر اسمش عاشق امام علی هستش

2738
ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد منم یه پسر پنج ساله به اسم علی دارم خودش اسمشو خیلی دوست داره به خاطر ...

عزیزمممم..سلامت باشه ان شالله😍مام شب نامزدی و شب عروسیمون هردو میلاد امام علی بود..همون وقت تصمیم گرفتیم اگه خدا بهمون پسر داد اسمشو علی بذاریم..

راستی دوستان اینکه میگن کیسه آب سوراخ میشه و لباس زیر کثیف میشه اون ترشح چه شکلی باید باشه تا بفهمیم ترشح طبیعی نیست

خیلی ببخشید ولی من کلا ترشحاتم خیلی کمه الانا یکم زیاد شده که میگن طبیعی هست ولی رنگش به سفیدی میزنه یعنی شفاف نیست کلا سفیده به نظرتون طبیعیه

راستی دوستان اینکه میگن کیسه آب سوراخ میشه و لباس زیر کثیف میشه اون ترشح چه شکلی باید باشه تا بفهمیم ...

عزیزم منم یمدت اونجوری شدم  فتم سونوگفت اب دورجنین به پایین ترین حدرسیده نمیدونم والا

آرزومیکنم زیرتموم کارنامه های زندگی امضای خداباشه  
2706